Masaüstü Düzenine Yeşil Dokunuşlar

Bir gün döner alırken acaba para kalır mı diye düşünmeyeceğim zamanlar gelecek ve o zaman ben de masaüstünü böyle düzenleyeceğim.

Yeşil ortamı canlandırır. Ancak iyi ve düzenli bir odaya ihtiyacın var. Bu yeşillikten çok daha önemli.

Paylaşırım demiştim, sözümüzü tutalım. Ethernet kablosuna bir çare bulmam lazım onu görmezden geliniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220520_163021.jpg
    245,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20220520_163034.jpg
    231,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220520_163049.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20220520_163042.jpg
    155,2 KB · Görüntüleme: 55
Paylaşırım demiştim, sözümüzü tutalım. Ethernet kablosuna bir çare bulmam lazım onu görmezden geliniz.
İkea'ya gidilmiş o belli. Eline sağlık, tertemiz bir düzen. Bende bu şekil asma bitki aldım. Büyük ihtimal kasamın üstüne koyacağım. Üst rafa koymayı düşündüğüm şans bambuları geçici yerlerini çok sevdi. Onun yerine başka bir bitki bakacağım artık.

Fotoğrafa bakarken kaşındım, yazın Allah kolaylık versin hocam.

Ben de yeşilden yana yaptım tercihimi uzun uzun araştırdıktan ve çeşitli yorumlar aldıktan sonra. Çok içimi açan bir tercih oldu diyebilirim. Tüm gün hem iş hem oyun derken yaşam alanı büyük önem kazanıyor.

İlk fotoğraf senin ise duvar kağıdı olarak kullanabilir miyim? Benim daha çok hoşuma gitti o hali.

İlk fotoğraf senin ise duvar kağıdı olarak kullanabilir miyim? Benim daha çok hoşuma gitti o hali.
Maalesef benim değil. Daha kaliteli olanı ekliyorum.

İnsanı pozitif olarak etkiliyor. Emeğine sağlık. Özellikle çim tabaka üstüne çeşitli yapraklar eklemen köşeleri daha da zenginleştirmiş.
Kasaya yeşil dokunuşlar geldi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…