Masaüstü mü? Dizüstü mü?

6 Senelik, linkte bulunan bu laptopa sahibim. Artık ihtiyaçlarımı karşılamadığı için bütçe ayırıp, yeni sistem almaya karar verdim. Bütçem 10.000 lira. Hayalim her zaman masaüstü sistem toplamaktı ancak gerek yurtta kalıyor olmam, gerek de yazın 2 ay boyunca başka şehirde olmamdan dolayı, masaüstü sistem toplamaktansa laptop almanın daha mantıklı olacağını düşünüp Monster'ın bu ürününü aldım. Performansından memnun olsam da ileride bana yetemeyeceğinden korkuyorum. İçindeki 2060 ekran kartı 1660 masaüstü versiyonuna denk ki 1660 ekran kartlı sistemler 5K civarına toplanabiliyor. Bu da içime oturdu çünkü aynı performansı 2 kat para vererek alıyorum. Masaüstü toplasam onu her dönem sonu yurttan çıkarıp yeni dönemde tekrar odaya getirmek gözümde büyüyor. Laptopun da fiyatına göre verdiği performanstan memnun değilim. İçimden"10K bütçeye ne sistem toplanır" deyip duruyorum hep. Siz olsanız nasıl hareket ederdiniz. Belirtmekte fayda var okuduğum bölüm bilgisayarla alakasız olduğu için okula laptop götürmek gibi bir derdim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…