Masaüstü mü, dizüstü mü?

Zehirli ok. İkisi de iyi fakat iyi ve kötü yanları var. Fiyat performans istiyorsanız masaüstü öneririm. Lakin bütçe sıkıntınız yoksa dizüstü öneririm. Sonuçta masaüstünü istediğiniz yere götüremiyorsunuz.

Arkadaşlar konuyu yanlışlıkla attım düzenledim şimdi tekrardan gözden geçirir misiniz?
Ne için kullanılacak? Yaş kaç?
Diğer markalarda neymiş monster

Masaüstü tabii. Dizüstü kullanan ne biliyim yani.

Böyle bir soru sorulması yanlış. İkisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Hangisi ihtiyacını daha çok karşılıyorsa onu alırsın. Örneğin, benim gibi evin her yerinde bilgisayar kullanmayı seviyorsan ya da işin gereği gittiğin yerlere bilgisayarını götürmek zorundaysan dizüstü alırsın. Eğer ki bilgisayarını bir yere götürmeye ihtiyacın yok ise masaüstü alırsın.

Laptop alırsanız ısınma sorunları yaşayabilirsiniz. Masaüstü alırsanız çok işlevsel olmaz fakat performanslı olur. Benim düşünceme göre bilgisayarla çok haşır neşir olmayan bir bölüm seçmediyseniz üniversitede okula laptop götürmek çok gerekli değil. Stok sıkıntıları vb. geçene kadar aklınızda bir hedef oluşursa ona göre laptop ya da masaüstü bilgisayar alabilirsiniz.

Sorulması yanlış mı? Dostum bir paragraf boyunca açıkladım durumumu. Bir yandan performans istiyorum ama bir yandan gitme ihtimalim var.

Sorulması yanlış mı? Dostum bir paragraf boyunca açıkladım durumumu. Bir yandan performans istiyorum ama bir yandan gitme ihtimalim var.

Parayı ikiye böl 5000 TL olarak hem dizüstü hem masaüstü al hangisini kullanırsan artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…