Masaüstü sistem için masa tavsiyesi

praque

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Barista
İyi sosyaller, 400-500 TL civarı bütçeye görseldeki sistemi tamamen sığdırabileceğim, kasamı da masanın üstüne koyabileceğim bir masaya ihtiyacım var. 60x90 ve 60x120 modeller gözüme çok küçük geliyor. Var mıdır kullanan veya tavsiyesi olan?

EFA5F646-5074-4771-ACBF-F563B5C78CC1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller, 400-500 TL civarı bütçeye görseldeki sistemi tamamen sığdırabileceğim, kasamı da masanın üstüne koyabileceğim bir masaya ihtiyacım var. 60x90 ve 60x120 modeller gözüme çok küçük geliyor. Var mıdır kullanan veya tavsiyesi olan?

Eki Görüntüle 1383727

Ben bunu kullanıyorum farklı yerde stoklarda bulabilirsen bu masayı almanı öneririm.

Sana tavsiyem hazır masa almaktansa boyuna ve odana göre bir masa yaptırmak daha mantıklı olur. Mesela ben ayak koyma yeri takmıştım masama kendi boyuma göre. Boyuma göre ayarlayınca bel ve boyun ağrısı da çekmedim haliyle.

Bana da bahsettiğiniz boyutlar ufak geliyor, o yüzden alttaki masadan iki tanesini köşe masa şeklinde kullanmayı düşünüyorum.
Masa

Masayı koyacağın alanı ölçüp, kendi ölçülerine göre bir mobilyacıda yaptırsan çok daha iyi olur. Hem karşına çıkabilecek sorunları minimuma indirirsin. İnternetten de görsel olarak mobilyacıya göstersen zaten tarz olarak aynısını yansıtır.

Yaşadığım şehir/ilçede bu işlerle uğraşan kimseyi bulamadım. Marangoz 2-3 tane var hiçbiri de yanaşmadı bu işe. Bu yüzden Web’den alabilirim ancak, yine de teşekkürler.

Yaşadığım şehir/ilçede bu işlerle uğraşan kimseyi bulamadım. Marangoz 2-3 tane var hiçbiri de yanaşmadı bu işe. Bu yüzden Web’den alabilirim ancak, yine de teşekkürler.
İnternetten boyuta göre aratıp alacaksın hocam hepsiburadadan filtrele mesela bu bütçede oyun için bir öneri yapılmaz düz masa alırsın ancak zaten

Geri
Yukarı