Masaüstünde hiçbir şey gözükmüyor ve görev çubuğu yanıp sönüyor

YAD125

Decapat
Merhaba. Geçenlerde telefonumdan bir uygulama için ses kaydı hazırlamıştım. Telefonumdan bilgisayarıma atmak istedim. Ancak atmadan ses klasörünü seçip delete ye bastım. Birden hepsi silindi. Bende bir yazılım ile silinen dosyaları geri getireceğini düşündüm. Yazılım, değişik bir sürü. DLL dosyası indirdi gereksiz. Bende durdurdum aratmayi ve tüm DLL dosyalarını sildim. Ondan sonra birden görev yöneticisi, CMD açılmadı, hata verdi. Yeniden başlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkte attığım durum ortaya çıktı. Görev yöneticisi, CMD hiçbir şey açılmıyor. Tiklanmiyor. Klavyede bir tuş var. Ona basınca Chrome açılıyor. Mesela oradan indirilenler klasörüne basınca klasör açılıyor. Erişim sağlayabiliyorum, o sayede. İnternette dolaşabiliyorum. Bilgisayarımı format atmadan kurtarmanın bir yolu var mıdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle sistem dosyalarında oluşan bir sıkıntıdan dolayı bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Kurtarma modunda scf/scannow yazıp tamamlanmasını bekler misiniz?

Nasıl bir uygulama ve bu uygulama ücretli bir sürüme sahipken kırılmış bir versiyonunu mu indirdin?

İndirdiğiniz recovery programı sistem dosyalarını değiştirmiş. Siz de onları silince sistem kararsız hale gelmiş. Tavsiyem gerekli dosyalarınızı diskten kurtarıp Windows'u tekrar kurmanız.

Büyük ihtimalle sistem dosyalarında oluşan bir sıkıntıdan dolayı bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Kurtarma modunda scf/scannow yazıp tamamlanmasını bekler misiniz?
Dediğim gibi cmd gibi hiçbirşey açılmıyor. Güvenli modda açılıyor. Orada, o komutu denedim ve sonda hata vermişti.
Mantıklı bir hamle ben de öneririm.
Evet. Bir çözüm yok gibi gözüküyor.
Nasıl bir uygulama ve bu uygulama ücretli bir sürüme sahipken kırılmış bir versiyonunu mu indirdin?
Ücretsiz bir uygulamaydı. Ama o çalışmayınca crackli bir uygulamaya başvurdum. Dr fon adında. Ancak o da setup kurulurken dondu garip bir şekilde. Hiçbir şekilde kapanmadı. Ondan sonra bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kaldım ve bu oluştu.
Şuan çok garip bir şekilde bilgisayar düzgün çalıştı. Masaüstü geldi. Ancak Windows sekmesi, gelişmiş sistem ayarları, cmd ve birçoğu hala çalışmıyor.
Kurtarmak istediğim bir dosyayı flash belleğime attım yine aynı şey oldu):
Az önce çöp kutusuna atmış olduğum tüm sistem dosyalarını masaüstüne geri yükledim. Lütfen yön verin bana galiba düzeltilebilir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…