Çözüldü Masaüstüne Armoury Create kısayolu nasıl oluşturulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Yer
Mersin
Başlat menüsüne sabitleniyor fakat ben kısayol oluşturmak istiyorum. ArmouryCrate.exe'nin yolunu kısayol oluştur kutusuna yazıyorum ve oluşturulan exe'ye tıklayınca da "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi." uyarısı çıkıyor.

***Başlat menüsünden sürükle bırak yapınca masaüstüne kısayol attı. Çok enteresan.

Başlat menüsüne sabitleniyor fakat ben kısayol oluşturmak istiyorum. ArmouryCrate.exe'nin yolunu kısayol oluştur kutusuna yazıyorum ve oluşturulan Exe'ye tıklayınca da "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi." uyarısı çıkıyor.

***Başlat menüsünden sürükle bırak yapınca masaüstüne kısayol attı. Çok enteresan.

Buradaki adımları yapın bende işe yaradı 👍

Başlat menüsüne sabitleniyor fakat ben kısayol oluşturmak istiyorum. ArmouryCrate.exe'nin yolunu kısayol oluştur kutusuna yazıyorum ve oluşturulan Exe'ye tıklayınca da "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi." uyarısı çıkıyor.

Çalıştıra Shell:Appsfolder yazın ardından açılan yerden masaüstüne sürükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı