Mass Effect: Andromeda alınır mı?

Bildiğiniz üzere şu an Origin üzerinde bahar indirimleri mevcut. Alıp almama arasında kaldım, çünkü serinin diğer oyunlarıyla kıyaslayınca bayağı zayıf kalıyor.

Deluxe sürümü 17 euro'ya satılıyor. Sizce bu fiyata değer mi? Oynayan arkadaşlar var mı, tavsiye eder misiniz?

Bence değmez oyun çok fazla eleştiri aldı özellikle yüz ifadeleri hakkında. 😁
387356

Mass Effect serisi hayranı olarak ve Mass Effect 3’ ü neredeyse tüm alternatif sonları ile bitirmiş biri olarak Shepard öldükten sonra seri bitmiştir. Andromeda 40 TL den fazlasını hak etmiyor. Ana hikayeyi zar zor bitirdim bir tane bile yan görev yapmadım o derece zayıf kalmış. Ücretsiz oynayabiliyorsan öyle oyna para verme. Çok doluyum bu oyun hakkında EA Games neden böyle yaptı anlayamıyorum güzelim seriyi ne hala getirdiler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun da aksiyon yok, aksiyon yoksa eğlence yok. Bir oyunda eğlenemiyorsam para verip almaya hiç gerek yok.... bu arada yok derken, yok derecesinde sayılabilecek kadar az, ve keyifsiz aksiyon içeriyor anlamında YOK kavramını kullandım... 😃

Karanlıkta geçirdiğim o sahneleri oyunun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O fiyata cidden alınmaz ama origin acces ile 1 ay alıp oynamanı öneririm, aksiyon sekansları hiçte fena değil ve yüz animasyonlarına alışıyorsun zaten. Tabii bunları serinin fanı olmadığını varsayarak söylüyorum aksi halde oyun çok büyük bir hayal kırıklığı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı