Mass Effect: Andromeda oynamadan önce üçlemeyi bitirmek gerekir mi?

Ki zaten Andromeda diğerlerinin aksine iyi bir oyun değil. Ama ben o üçlüyü oynamadığım için Andromeda oynuyorum. Hikayeyi ben çok kafama takmıyorum.

Andromeda'yı bitiren teknik açıdan çok zayıf bir oyun olmasıydı. Diğer eksikleri var tabii üçlemeye kıyasla ama 2007'de çıkan üçlemenin ilk oyununda bile oynanışı bozacak bu kadar bug yokken 2017'de çıkmış olan ve 50 milyon dolardan fazla para harcanmış bir oyunun bu kadar bug dolu olması oyunu bitirdi insanların gözünde. Umarım gelecek devam oyununu batırmazlar.

Andromeda'yı bitiren teknik açıdan çok zayıf bir oyun olmasıydı. Diğer eksikleri var tabii üçlemeye kıyasla ama 2007'de çıkan üçlemenin ilk oyununda bile oynanışı bozacak bu kadar bug yokken 2017'de çıkmış olan ve 50 milyon dolardan fazla para harcanmış bir oyunun bu kadar bug dolu olması oyunu bitirdi insanların gözünde. Umarım gelecek devam oyununu batırmazlar.
Umarım. Hatta dün PS4'üme bağlanıp Mass Effect Andromeda oynarkenki buglar oyuna küfretmeme sebep oldu maalesef.

Seri hakkında zerre bilgim yok Andromeda da grafik olarak gayet hoş göründü o yüzden bir şans vermek istedim. EA Play kütüphanesinde Legendary Edition olmadığı için deneyemiyorum.

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.

@EnesEfe Aynen öyle. Videoyu izlerken Steam'den bakınca EA Play'de olduğunu gördüm. :D

Seri hakkında zerre bilgim yok Andromeda da grafik olarak gayet hoş göründü o yüzden bir şans vermek istedim. EA Play kütüphanesinde Legendary Edition olmadığı için deneyemiyorum.

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.

Yanlış bir tercih yapmak üzeresin o zaman. Legandary yerine zaten orijinal üçlemeyi oynamanı öneririm eğer ingilizcen yoksa. Orijinal serinin türkçe yamaları var. Bu serinin hikayesini anlamak istiyorsan üçlemeyi oynamalısın. Andromeda'dan bir halt anlaşılmaz.

@Penetrator God Bildiğim kadarıyla Legendary Edition, üçlemenin yeni nesil versiyonu. Ve dediğim gibi seri hakkında bilgim yok ve dolayısıyla da önemseyemiyorum. Çerezlik bir oyun kâfi.

Sadece grafik olarak güncelleniyor o kadar ve onun dışında aynı oyun zaten. Keza orijinal üçlemeye modlar kurarak grafiklerini kendin de yenileyebilirsin orası çok sorun değil. Bu seride kimse grafik aramaz. O kadar sürükleyici ve mükemmel bir hikayesi var ki defalarca kez bitirdim üç oyunu. Öyle çerezlik bir oyun değil. Eğer işin içine girersen hayatından çok uzun saatler götürecektir ve Star Wars kadar sağlam bir evreni var.

@Penetrator God Benim için The Witcher 3, sizin için Mass Effect üçlemesi sanırım. Üçlemeyi oynamayı planlıyorum ancak o kadar derin ve uzun bir üçleme için şu aralar vaktim yok.

İkisi alakasız oyunlar. Kıyaslanamaz ama hangisi oynamak istersin dersen Mass Effect tartışmasız.

Geri
Yukarı