Mass Effect: Legendary Edition alınır mı?

Yusuw

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Bu oyunun indirime girdiğini gördüm. Malum Steam'de dolar kuruna geçmeden birkaç oyun almak istedim. Bunun için buraya danışmaya karar verdim. Mass Effect serisi nasıldır? Yani içinde korku vs. var mı? Tek başıma Forest bile oynayamamıştım o kadar korkağım. Almalı mıyım sizce?

70 Liraya alabileceğiniz en iyi oyunlardan.

Çok net alınır. Bu paraya ileride bu tarz bi oyunu hayatta alamazsınız.

Ben Prime gamingden bedavaya almıştım ama almasaydım alırdım 70 TL nedir ki bu oyun için.

67TL bu 3 oyun için bedava denilebilecek bir fiyat hocam. Alabilme durumunuz varsa kaçırmayın bence. Korku oyunu değil hiçbiri, tabii arada ufak tefek gerilimler yaşadığınız anlar olabilir. Fakat abartılacak bir şey değil. Normal yaşantınızda karşıdan karşıya geçerken daha çok gerilirsiniz bence .

Bende satın aldım fakat yeni bişey öğrendim bu oyunun grafiği konusunda berbat olmuş, modlayark kullanmanıza öneriyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mod ile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O fiyata alınır hocam.

64 mü 67 TL mi ne, alınacak en iyi oyun. Ki 20 Kasım sonrası bir anda 400-500ü görebilir oyun(indirimli hali)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…