Masterliquid Pro 240 vs Venom A20

Jack&Jones

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cooler Master Amazon'da 500 TL. Akasa Teknobiyotikte 350 TL civarı. Şu an her ikisi de bütçeme uygun fakat 150 TL fiyat farkı verip Cooler Master alsam mantıklı olur mu? O farkı hissettirir mi?

@Yusuf Ensar Ertan Her konuya da seni etiketliyorum ama senin yorumun önemli:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü sağlam bir indirim yakalayıp $80 gibi komik fiyata satın aldım. Black Friday yaklaşıyor, belki tekrar böyle bir indirip yaparlar. Normalde indirimli hali hep $96 oluyor bu ürünün. 80'e görünce sipariş verdim, stoklarda kalmadığı için hemen kargo yola çıkmadı. Destek ekibiyle görüştüm kargo ne olacak gecikecek şimdi bu diye, o zaman: "Kargonuzu Priority Shipping ile değiştiriyorum." dedi eleman sağ olsun. Üstelik normalde alması gereken $15 kargo ücretini de sildi ve 2-4 gün süresi olan en hızlı kargo hizmetini bedavaya verdi. 2 gün stok yenilenmesini bekledim, 4 gün de kargo sürdü. 1 haftada elime geçti ürün $80 fiyatıyla.

Bu tarz bir şey yakalamaya çalışın. 500 TL harcamak bana göre gereksiz geliyor. Yok böyle uğraşamam derseniz saydığınız ürünler sizi pişman etmez. Akasa'nın performansını son toplanan sistemin oyun testleri videosunda görebilirsiniz. CM'nin performansı zaten internette mevcut. Ne kadar harcayacağınıza siz karar verirsiniz artık.

Biraz pahalı kaçsa da alternatif ürünler:

Bu ürünü sağlam bir indirim yakalayıp $80 gibi komik fiyata satın aldım. Black Friday yaklaşıyor, belki tekrar böyle bir indirip yaparlar. Normalde indirimli hali hep $96 oluyor bu ürünün. 80'e görünce sipariş verdim, stoklarda kalmadığı için hemen kargo yola çıkmadı. Destek ekibiyle görüştüm kargo ne olacak gecikecek şimdi bu diye, o zaman: "Kargonuzu Priority Shipping ile değiştiriyorum." dedi eleman sağ olsun. Üstelik normalde alması gereken $15 kargo ücretini de sildi ve 2-4 gün süresi olan en hızlı kargo hizmetini bedavaya verdi. 2 gün stok yenilenmesini bekledim, 4 gün de kargo sürdü. 1 haftada elime geçti ürün $80 fiyatıyla.

Bu tarz bir şey yakalamaya çalışın. 500 TL harcamak bana göre gereksiz geliyor. Yok böyle uğraşamam derseniz saydığınız ürünler sizi pişman etmez. Akasa'nın performansını son toplanan sistemin oyun testleri videosunda görebilirsiniz. CM'nin performansı zaten internette mevcut. Ne kadar harcayacağınıza siz karar verirsiniz artık.

Biraz pahalı kaçsa da alternatif ürünler:
Corsair almama sebebim; sistemi farklı markalar üzerine kurmaya çalışıyorum. Yani şu an sistemimde Corsair markası var o yüzden başka markaya yönelmem gerek ve sistemde sessizliğe önem vermeye çalışıyorum. Corsair'in fanları epey sesli sanırsam. En azından Akasa ve CM'ye göre. Eğer indirimde yakalarsam zaten direkt alır ve başka sessiz fanlar takarım öyle bir durumda.

Ayrıca kasaya max 240 cm radyatör sığıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı