Mastürbasyon, saç dökülmesini tetikler mi?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar. Yaklaşık 1 senedir saçlarım ara ara dökülüyor. Artık pek takmıyorum ama masturbasyon yaptığımda ve sonrasında saçlarım daha fazla döküldüğünü görüyorum. Acaba bana mı öyle geliyor diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar. Yaklaşık 1 senedir saçlarım ara ara dökülüyor. Artık pek takmıyorum ama masturbasyon yaptığımda ve sonrasında saçlarım daha fazla döküldüğünü görüyorum. Acaba bana mı öyle geliyor diye düşünüyorum.

Yok olmaz, hem ne alaka yav?

Şehir efsanesi öyle bir şey yok.

Aşırı mast için strese sebep olduğu söyleniyordu. Belki dolaylı yoldan döküyor olabilir. Bu abimizin acaba neden döküldü?

Dosya Ekleri

• 1704786503527.png
    1704786503527.png
    674,4 KB · Görüntüleme: 10
Aferin ama 3 az gibi sabah 1 öğle 2 akşam 4 yapmalısın ki bağışıklık sistemin güçlensin. Aga sen ne yapıyorsun? İkincisi bile gram zevk vermezken 3 nedir?

Hocam bilmiyorum, ya cidden bilmiyorum. Canım çok sıkılıyor yapacabilegim hiçbir şey yok. Neler yapsam kafam dağılır ki?

Geri
Yukarı