Matebook 13 AMD R7 alınır mı?

egebenimadım

Yoctopat
Daha fazla  
Kullanan, kullanmış olan varsa lütfen buyursun bilgilendirsin. Ayrıca Light Gaming konusunda cihaz nasıl? Beklentim aşırı ısınıp çuvallamaması yönünde. Bir CS açacak yanı açar birkaç saat adam gibi oynatır değil mi?

1632817049318.png

Bence kendin karar verip almalısın ama bana sorarsan RAM'i aşırı düşük en az 2 GB bekliyordum ben, bu fiyata daha iyilerini bulabilirsin gibi, tabii ki tercih senin daha önce kullanmadım ama biraz yetersiz gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1175544

Bence kendin karar verip almalısın ama bana sorarsan RAM'i aşırı düşük en az 2 GB bekliyordum ben, bu fiyata daha iyilerini bulabilirsin gibi, tabii ki tercih senin daha önce kullanmadım ama biraz yetersiz gibi duruyor.
16 GB RAM' i var.

Oyun da oynayacaksanız MX450 bulunan laptoplar daha iyi alternatif olabilir. GTX 1050 gücünde.
Cezbedici duruyor, birkaç MX450'li laptop gözüme kestirmiştim lakin harici ekran kartıyla daha fazla güç tüketimi geliyor. Günlük kullanımda alacağım pil süresini düşürüyor, yanlış mıyım? Daha uzun pil süresi aradığımdan harici kartlı modelleri geçtim. Eğer şu an piyasada iyi fiyatlı i5-1135g7 iris xe'li bir laptop bulabilirsem ona yönelirim belki. MateBook 13 hakkında düşünceleriniz nedir?

Cezbedici duruyor, birkaç MX450'li laptop gözüme kestirmiştim lakin harici ekran kartıyla daha fazla güç tüketimi geliyor.
Harici ekran kartı sadece oyunda devreye giriyor. Günlük kullanımda güç tüketmiyor. Zaten pille oyun oynanmaz. Çok büyük performans kaybı yaşarsınız.
MateBook 13 hakkında düşünceleriniz nedir?
Oyunda tatmin etmeyebilir belki ama günlük işler için iyi seçim. Matebook 14 Ryzen 5' e de bakabilirsiniz.

Harici ekran kartı sadece oyunda devreye giriyor. Günlük kullanımda güç tüketmiyor. Zaten pille oyun oynanmaz. Çok büyük performans kaybı yaşarsınız.

Oyunda tatmin etmeyebilir belki ama günlük işler için iyi seçim. Matebook 14 Ryzen 5' e de bakabilirsiniz.
Linklediğiniz modelin ağırlığı da bi hayli düşük, taşınabilir duruyor. Bunun pil performansıyla alakalı internetten nasıl veri bulacağım yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Linklediğiniz modelin ağırlığı da bi hayli düşük, taşınabilir duruyor. Bunun pil performansıyla alakalı internetten nasıl veri bulacağım yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.
56 Wh batarya gücü bu bütçedeki en büyük bataryalardan birine sahip.
Hocam bu da olabilir ama batarya ve taşınabilirlik olarak memnun etmeyebilir ama güçlü bir işlemci ve ekran kartı kullanılmış.

56 Wh batarya gücü bu bütçedeki en büyük bataryalardan birine sahip.
Hocam bu da olabilir ama batarya ve taşınabilirlik olarak memnun etmeyebilir ama güçlü bir işlemci ve ekran kartı kullanılmış.
Ahahah hocam bunu gün boyu taşırken bir yerlerim çıkar maşallah yine de bir gaming laptop için hafif dursa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı