Matebook D14 laptop iyi mi?

bedbahtfat

Zeptopat
Daha fazla  
Selam. Matebook D14 kullanan var mı? Özellikleriyle bütçeme en uygun dizüstü bu fakat en önemli kriterim sessiz çalışması. Şikayet forumlarından baktığım kadarıyla bazı kullanıcılar bundan şikayet etmiş. Bu bütçede varsa başka öneriniz onu da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun kalmadığım için elimden çıkartıp Asus Zenbook serisine geçtim. Bir tık sesli ve sıcak çalıştığı doğru. Ama bakıldığında fiyat performans olarakta iyi. Tercih sizin.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ses problemini çözmeye çalışmanıza rağmen çözemediniz mi? Çünkü internette bunun için çözümler yazıyor. Şunu da sormak istiyorum. "Bir tık"sa benim için problem değil fakat örneğin kütüphane gibi sessiz bir ortamda rahatsız edebilecek bir ses mi? Yalnızca ders için kullanacağım, oyun vs oynamıyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ses problemini çözmeye çalışmanıza rağmen çözemediniz mi? Çünkü internette bunun için çözümler yazıyor. Şunu da sormak istiyorum. "Bir tık"sa benim için problem değil fakat örneğin kütüphane gibi sessiz bir ortamda rahatsız edebilecek bir ses mi? Yalnızca ders için kullanacağım, oyun vs oynamıyorum.

Sesler arasında kıyaslama yapacak olursak ThinkPad ile Zenbook arasında bir düzeyde fakat öyle sessiz ortamda rahatsız edebilecek bir ses değil kesinlikle. Bir de ders için kullanacaksanız o zaman nerdeyse her zaman sessiz çalışacaktır.

Geri
Yukarı