Matematiğe sıfırdan başlangıç kitabı tavsiyesi

Mvrck

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Matematiğe sıfırdan başlamak istiyorum. 2023 YKS sınavına hazırlanacağım. Antrenmanlarla Matematik 1 almayı düşünüyordum fakat aktife göre fiyatı pahalı geldi onun yerine aktifin 0'dan matematik kitabını almayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Hemen hemen benzer kitaplar ve aktiften daha memnumlar galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sadece 4 işlem biliyorum matematikte harfli ifadeleri gördükten sonra hiç çalışmamıştım youtube'da şenol hocanın sıfırdan matematik listesi var o listede ilk 3 videosu 4 işlemi anlatıyor benim bilgim buraya kadar diğer videoları harfli ifadelerden başlıyor ve ilerliyor bende de harfli ifadeler ve sonrası yok(harfli ifadeler konusunu bile yeni araştırmam sonucunda öğrendim)

Evet sadece 4 işlem biliyorum matematikte harfli ifadeleri gördükten sonra hiç çalışmamıştım youtube'da şenol hocanın sıfırdan matematik listesi var o listede ilk 3 videosu 4 işlemi anlatıyor benim bilgim buraya kadar diğer videoları harfli ifadelerden başlıyor ve ilerliyor bende de harfli ifadeler ve sonrası yok(harfli ifadeler konusunu bile yeni araştırmam sonucunda öğrendim)
Sıfırdan matematiği öğrenmen için antremanlarla matematik al o zaman ben seni o kadar sıfırsın diye düşünmemiştim ayrıca antremanlarla matematiğin 1'i alsan yeter.

Peki aktif mi antrenmanlar mı ? çok fazla vakit kaybetmeden temelimi oturtmak istiyorum kendimi elimden geldiğince zorlayacağım.

Peki aktif mi antrenmanlar mı ? çok fazla vakit kaybetmeden temelimi oturtmak istiyorum kendimi elimden geldiğince zorlayacağım.
Aktif hakkında bilgim yok ama antremanlarla matematik 30 günde bitiyor diye biliyorum ardından 49 günde tyt matematik kampına katılır(Rehber Mat.) matematiğin tyt sini az buçuk halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı