Matematik projesi yapılmazsa ne olur?

eota344

Hectopat
Okulda projeler için kağıt verdiler. Ben 1. sıraya Türkçe 2. sıraya matematik yazdım. Türkçe projesini yaptım ancak matematik projesi çok uzun ve LGS'ye az kaldı. Yapmazsam ne olur? Ya da 2. sırada yazdığım için verir mi hoca?

Okulda projeler için kağıt verdiler. Ben 1. sıraya Türkçe 2. sıraya matematik yazdım. Türkçe projesini yaptım ancak matematik projesi çok uzun ve LGS'ye az kaldı. Yapmazsam ne olur? Ya da 2. sırada yazdığım için verir mi hoca?
Sadece 1. sıradakini yapmak zorunlu. Ama yapmadığın için 45 veya 0 girebilir. Yineden sen hocana sor.

Teşekkürler proje almamak benim için daha iyi olacaktır çünkü sınavdan 100 aldım sözlüm vs 100 projeyi 2 hafta geç teslim edenlere 70 üzerinden değerlendireceğini söyledi hoca.

Sınıf hocana teslim etmişsindir isteğini. O da ilgili hocalara iletiyor. Bazı hocalar çok dikkat etmiyor, öğrenci söylemeden fark etmiyor. Öyle bir durum varsa e-Okul'da hiç proje kısmı açılmaz ve proje notun olmadan devam edersin. Açıldıysa hoca orayı illaki dolduracak. Bir şey teslim etmezsen G girmesi gerekir.

Sınıf hocana teslim etmişsindir isteğini. O da ilgili hocalara iletiyor. Bazı hocalar çok dikkat etmiyor, öğrenci söylemeden fark etmiyor. Öyle bir durum varsa e-Okul'da hiç proje kısmı açılmaz ve proje notun olmadan devam edersin. Açıldıysa hoca orayı illaki dolduracak. Bir şey teslim etmezsen g girmesi gerekir.

Proje kısmından kastınız nedir?

Proje girilmezse g giriliyor.

Hocam projeyi götürürsem ortalamam düşecek 2. sıraya yazılanlar yapılmak zorunde değil ise yapmamak daha mantıklı.

Proje kısmından kastınız nedir?
E-Okul'da gördüğün sütunlar var ya, işte onlardan proje için olan. Teoride her hocadan proje alabilirsin. Muhtemelen bunu kontrol eden bir sistem koymadılar.

Hocana gidip sor. Normalde yıl (ya da dönem, tam hatırlamıyorum) başına 1 proje yapılır.

Geri
Yukarı