Matematik temelim yok

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. Sözel bir bölüm kazanmak istiyorum çünkü sayısala ilgim yok, kendimi sınavda kurtaracak kadar matematik yapayım yeter bana.

Meslek hedefiniz nedir?

@Alfa Prime, evet. Tuhaf keşke düzeltme imkanım olsa ancak yapabileceğim bir şey ne yazık ki yok. Ben kendim eğitimciyim aynı zamanda. Forumda da millete elimden geldiğince tecrübelerimle yardımcı olmaya çalışıyorum, küfür yediğim bile oldu ne yazık ki.

Artık okul ve üniversitelerin ciddi bir niteliği kalmadı. Her zaman bunu belirttim, okunacaksa da iyi bir üniversite ve bölümde okunması gerekiyor. Onun dışında sadece işsizliği belirli bir süre ertelemiş oluyorsun, o kadar.

O acıyı kendin de tatmışsın ne yazık ki. Artık etraf üniversite mezunu kaynıyor, kısacası üniversite bitirmenizin bir anlamı yok artık. Tabii iyi bir bölümün yanı sıra kişinin de üniversiteyi boş olarak bitirmemesi gerekiyor.

Bana yardımcı olmaya çalıştığınız için sizlere minnettarım ağabeylerim,ablalarım. Yazdığınız şeyleri dikkate alacağım sırf süs olsun diye açmadım bu konuyu. Kendinize iyi bakın.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı