Matematik yapanlar nasıl yapıyor?

Volkan kerem

Picopat
Daha fazla  
Haftanın 6 günü 3 saat matematik calışıyorum yaklaşık 3 aydır. Bunun öncesi belli bir düzeyim vardı. Bir sürü test cözdüm hem problem kitabimdan hem soru bankamdan. Buna ragmen kolay bir deneme de bile zorlanıyorum hem süre hem soruların uğrastırıcılığı. Ben bunu nasıl aşacağım? Soru çözmenin gereksiz olduğunu düşünmeye başladım. Ben de mi sıkıntı var yoksa benim en az 6 deneme bitirip tüm soru tiplerini ezberlemem mi gerekiyor?

Hocam konuyu ezberlemeye değil neden ve nasıl yapıldığına odaklanın ezberleyen arkadaşlarımın hiçbiri yapamıyordu ben hiç çalışmadan ayt tyt matematikten 20 net yaptım geçen sene. Soruya nasıl baktığınıza bağlı biraz bir de.
Neyse tüm arkadaşları taglemekle uğrasmak istemediğimden son yorumu bunun altina yapiyorum. Tesekkur ederim yardim etmeye calistiğınız için ama benim hedefim 30+ yapabilmek zor denemerlerde 20 net ben de yapiyorum.

Neyse tüm arkadaşları taglemekle uğrasmak istemediğimden son yorumu bunun altina yapiyorum. Tesekkur ederim yardim etmeye calistiğınız için ama benim hedefim 30+ yapabilmek zor denemerlerde 20 net ben de yapiyorum.
Hocam o zaman zamanla olacak bir şey devam edin bırakmayın yeterki.

Geri
Yukarı