Matematik yapmadan TYT ve AYT'de kaç sıralamaya girerim?

İngilizce işletme ya da uluslararası ilişkiler :/ .
Uluslararası ilişkileri bilmem ama işletmede matematik dersi var ve seve seve öğretme ihtimalleri yüksek. Şimdiden öğren daha iyi bir okulda aynı bölümü oku derim.
Bilsem ben de öyle yapardım fakat o zamanlar bu kafaya sahip değildim işte.

Merhaba arkadaşlar, eşit ağırlıkçıyım, TYT-AYT matematik netim 3 falan, berbat durumdayım ama diğer derslerim çok iyi. Sıralama olarak kaça girmem mümkün? En kötü ilk 200 bine girmem gerekiyor istediği bölüm için, dalga geçmeyin, öneri ve deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
tyt de ilk 10 soru petito ama yapamam diyorsan rehber matematiğin kamplarına bir göz at derim

YouTube üzerinden Şenol Hoca ile temelleri attım sonra dersime giren öğretmenin kitabını çözerek geçmiştim dersi.
Temel yapmak istersen bu kanalın eski videolarını önerebilirim. Bir ara bakmıştım bir konuyu 1 saat anlatmış. Eski videoları 20-30 dk civarıydı, basitçe temeli atıp gerisini sana bırakıyor.

Tyt ayt ortak konular var ve kolaylar. Onlara baksan tyt ayt toplam 20-25 net e çıkarsın. O konuları araştır konu ele. Mesela mantık konusu hem tyt hem ayt %99 çıkacak ve aşırı kolay, bunun gibi konuları araştır. Ben sayısalcıyım ayt matı fulledim ea 70k geldi sen düşün matın önemini. Burda eşit ağırlıkçı olarak senin kolay konuları halletmen lazım, ki kalan sürede çok rahat daha fazlasını bile yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı