Matepad Air vs iPad 10. Nesil

BerenErchamion8

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, üniversite için tablet alacaktım. Kullanım amacım not tutmak, ders notlarini PDF formatında düzenlemek ve dizi-film izlemek. İki tablet arasında kaldim: Huawei Matepad Air ve iPad 10. Nesil. iPad 10. Nesil Apple pencil 2. Nesil'i desteklemediği için Huawei almak istiyorum çünkü M-Pen 2 birinci nesil Apple pencila göre daha iyi daha kullanışlı. Tek sorun akıcılık ve yazılım (Google'i kastetmiyorum) olarak harmony 3.1 sorun çıkarır mı ? Sonuçta huawei her ne kadar gerçekten iyi bir yazılım sunsa da Apple kadar iyi değil. Ne önerirsiniz?

Selam arkadaşlar, üniversite için tablet alacaktım. Kullanım amacım not tutmak, ders notlarini PDF formatında düzenlemek ve dizi-film izlemek. İki tablet arasında kaldım: Huawei MatePad Air ve iPad 10. nesil. iPad 10. nesil Apple Pencil 2. Nesil'i desteklemediği için Huawei almak istiyorum çünkü m-pen 2 birinci nesil Apple Pencil'a göre daha iyi daha kullanışlı. Tek sorun akıcılık ve yazılım (Google'i kastetmiyorum) olarak harmony 3.1 sorun çıkarır mı? Sonuçta Huawei her ne kadar gerçekten iyi bir yazılım sunsa da Apple kadar iyi değil. Ne önerirsiniz?

Huawei alınmaz Apple daha iyi bir seçim olacaktır.

IPad'e yönelin. Huawei'deki SoC sorunlu ve yazılımı tam oturmamış, stabil değil. Muhtemelen güncelleme bile vermezler ona...

Geri
Yukarı