Matepad Pro alınır mı?

Can Gürbüz1

Hectopat
Evet, herkese merhabalar. Bir tablet almayı düşünüyorum. iPad Air 3 alacaktım fakat internette Matepad Pro'yu görene kadar. Sizce nasıl? Alınır mı? Değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence parayla rezil olmak için güzel bir tercih, neden olmasın?
Düşünün ki bir cihaza 4300 tl para veriyosunuz, ve şuan dünyanın en büyük teknoloji devi olan google’ı ve onun servislerini kullanamıyorsunuz. Çok mantıklı bir seçim.

Bence parayla rezil olmak için güzel bir tercih, neden olmasın?
Düşünün ki bir cihaza 4300 TL para veriyosunuz, ve şu an dünyanın en büyük teknoloji devi olan Google’ı ve onun servislerini kullanamıyorsunuz. Çok mantıklı bir seçim.

Yalnız kendine ait tarayıcısı var araştırıp da söylerseniz sevinirim.

Dostum bence Google servislerinin olmaması gerçekten büyük bir dezavantaj. Ayrıca tablet konusunda iPad'i tek geçerim. Uzun süre sıkıntısız kullanırsın. Benim fikrimce tablette Apple daha önde. Ben bir tablete 4000 lira verecek olsam kesinlikle iPad alırdım.
Yalnız kendine ağit tarayıcısı var araştırıp da söylerseniz sevinirim.

Dostum kendine ait bir tarayıcısı olmasının ne önemi var? Google servislerini kullanamadıktan sonra ne olursa olsun bence o cihaz alınmaz. Ama bu tabii ki kişisel bir karar, Google servisleriyle işi olmayan biri için pek de önemli değil. (Ama yine de iPad'den şaşmayın.)

Dostum bence Google servislerinin olmaması gerçekten büyük bir dezavantaj. Ayrıca tablet konusunda IPad'i tek geçerim. Uzun süre sıkıntısız kullanırsın. Benim fikrimce tablette Apple daha önde. Ben bir tablete 4000 lira verecek olsam kesinlikle iPad alırdım.

Dostum kendine ait bir tarayıcısı olmasının ne önemi var? Google servislerini kullanamadıktan sonra ne olursa olsun bence o cihaz alınmaz. Ama bu tabii ki kişisel bir karar, Google servisleriyle işi olmayan biri için pek de önemli değil. (Ama yine de IPad'den şaşmayın.)

Kendine ait bir indirme aracı olduğu için oyun için kullanacağım. Oyun oynamak için 4000 TL'ye bir tablet almak istiyorum PUBG Mobile hiç kasmadan oynamam lazım. Önerebileceğin bu özelliklerde tablet varsa söyle, iPad de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı