Matlab g++ hatası nasıl çözülür?

hysterra

Hectopat
Kod:
Simulink Support package for parrot minidrones.
Failed to download the Third-party software:
Sourcery g++ Lite.

This is required by:
Simulink Support package for parrot minidrones.

Merhaba, böyle bir hata alıyorum. Matlab'in 2023b ve 2019b sürümlerinde denedim ikisinde de aynı sorun. Arkadaşımın bilgisayarında da denendi yine olmadı. Matlab'in forumunda da bunu yaşayan var ama çözüm için kimse yazmamış. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Derleyiciler eksik gibi duruyor. Windows kullanıcısıysanız, mingw ile derleyicileri edinebilirsiniz.

Hocam bunu indirdim ama kuramadım müsaitseniz yardımcı olabilir misiniz? Windows 11 kullanıyorum.

1710273837664.png

Hocam merhaba,
Galiba Mini Drone yarışmasına katılacaksın. Bu sorun neredeyse eklentiyi indirenlerin tamamında çıkıyor. Geliştirici ekip bu hatanın 3. parti kütüphaneden dolayı olduğunu ve sorunu en kısa sürede çözeceklerini belirtmiş . Sorun uygulama bağlantısı hatalı olduğu için indirme yapamıyor ve
resim_2024-03-13_012810476.png
2 haftadır hata düzeltilmemiş , eğer paketin linkini bulabilirsen çevrimdışı olarak yükleyebilirsin. Ben aradım fakat bulamadım.

Hocam merhaba,
Galiba mini drone yarışmasına katılacaksın. Bu sorun neredeyse eklentiyi indirenlerin tamamında çıkıyor. Geliştirici ekip bu hatanın 3. parti kütüphaneden dolayı olduğunu ve sorunu en kısa sürede çözeceklerini belirtmiş. Sorun uygulama bağlantısı hatalı olduğu için indirme yapamıyor ve Eki Görüntüle 21396402 haftadır hata düzeltilmemiş, eğer paketin linkini bulabilirsen çevrimdışı olarak yükleyebilirsin. Ben aradım fakat bulamadım.

Evet simülasyonun da son teslim günü yaklaşıyor umarım düzeltirler bu durumu. Ben de birkaç haftadır arıyorum indirme linkini lakin bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı