Alıcı mATX veya ATX kasa

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ekran kartı desteği 290Mm'den fazla olsun yeterlidir. Bir de ATX PSU desteği olmalı, SFX değil.

1000 TL'ye kadar çıkabilirim. Eski ama kaliteli kasaları da düşünürüm, kasam eski acaba ne der diye düşünmeyin. Obsidian 450D tarzında kasalara da açığım.

İstanbul içi elden alabilirim. Kutu fatura garanti olmasa da olur. Vidaları eksik olmasın yeterlidir.

Takas yapmak isteyen olursa Lian Li LANCOOL II mesh RGB kullanıyorum, takas yapabiliriz kasanızın modeline göre.

Benzer bir konu açmıştım önceden hocam alım ilanı olarak sitede genel olarak kasa alım ilanlarına mesaj gelmiyor fakat idarelik çokta kaliteli olmayan bir kasa aldım dolap üzerinden. 300 lira gibi bir fiyata cam yerine şeffaf plastik kullanmışlar kasada ve dış yüzeyi ise mat metalden yapılmıştı. O platformlara baksanız daha iyi olur gibi.

Benzer bir konu açmıştım önceden hocam alım ilanı olarak sitede genel olarak kasa alım ilanlarına mesaj gelmiyor fakat idarelik çok da kaliteli olmayan bir kasa aldım Dolap üzerinden. 300 lira gibi bir fiyata cam yerine şeffaf plastik kullanmışlar kasada ve dış yüzeyi ise mat metalden yapılmıştı. O platformlara baksanız daha iyi olur gibi.
Baktım ancak pek içime sinmediler. Ucuz ama oturaklı bir kasa arıyorum aslında. 700 TL civarlarına fena olmayan kasalar var ama daha iyisi gelir belki diye konu açtım.

Haf 932 var, normalde 1300 istiyorum. 1000 olur. Normalde kendim uzun süre kullanacaktım ancak odamı değiştirdiğim için koyacak yer kalmadı. Çok büyük kasadır, alacaksan boyutlarına bakmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı