Mause hastalığı (Sinir sıkışması)

Ekitai

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar.
Son zamanlarda malum evde kaldığımız için ve yapacak bir şey olmadığından bilgisayar oyunlarına çok sardım ve 3-4 gün önce sağ elimin serçe parmağında uyuşma ve hissiyatsızlık olduğunu fark ettim. Biraz durursam geçer sandım fakat gün boyu devam etti yaklaşık 3 gündür devam ediyor. Doğal olarak bu beni biraz endişelendirdi. Internetten biraz bakındım sinir sıkışması olabilir diye düşündüm. Genel olarak doktorda tedavi falan bahsediliyordu. Fakat hastaneye gitmeye çekiniyorum bu şartlarda açıkçası.
Bunun alternatif bir çözümü var mıdır, bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende B vitamini eksikliği olduğunda oluyor senin dediğin ama en iyisi doktora gitmek. Çok farklı sebepleri olabilir. Vitamin eksikliğinden, kanser belirtisine kadar bir çok şey olabilir. En iyisi doktora gitmek.

Öncelikle iyi forumlar.
Son zamanlarda malum evde kaldığımız için ve yapacak bir şey olmadığından bilgisayar oyunlarına çok sardım ve 3-4 gün önce sağ elimin serçe parmağında uyuşma ve hissiyatsızlık olduğunu fark ettim. Biraz durursam geçer sandım fakat gün boyu devam etti yaklaşık 3 gündür devam ediyor. Doğal olarak bu beni biraz endişelendirdi. Internetten biraz bakındım sinir sıkışması olabilir diye düşündüm. Genel olarak doktorda tedavi falan bahsediliyordu. Fakat hastaneye gitmeye çekiniyorum bu şartlarda açıkçası.
Bunun alternatif bir çözümü var mıdır, bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Bilgisayara bakmayın, parmağınızı bir kaç saat hareket ettirmeye çalışın, en azından azaltabilir. Geçmezse doktora gidin. Aynısı bana kolumun veya elimin üzerine yatınca oluyor, bir kere kolumun üzerine yatmıştım, sabah kalktım kolumu hareket ettiremedim fena bir biçimde korktum, yavaş yavaş hareket ettirmeye çalışınca bir kaç dakika içinde geçti.

Geri
Yukarı