Mavericks 10.9.2 Sistem Yalnızca Güvenli Modda Açılabiliyor

benka77

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle sayın Technopat ekibi ve sevgili arkadaşlar bu yazımı değerli vakitinizi ayırıp okuduğunuz ve bir çözüm üretmeye çalışan ve çalışacak herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Bilgisayarım;

MYWzQ7.png

NVWy0N.png

592AOq.png

Geçelim sorunuma;

Öncelikle Mavericks 10.9.2 kurulumunu her adımını sırasıyla takip ederek gerçekleştirdim. Hatta i̇ster Windows i̇ster Mac Os X kullanabiliyorum ama Mac Os X'e Intel Inject'i kapayıp, Inteledid'i açmama rağmen sisteme güvenli modu açmadan giriş yapamıyorum.

Sadece güvenli modla girebildiğim için bilgisayarda bazı işlemler kısıtlı kalıyor. Kısıtlı kaldığı içinde ekran kartımı düzeltemiyorum. Yani demek istediğim clover configurator'de graphic seçeneğinde inteli seçip igplatformid yazdığımda save yapamıyorum. Bunu yapamadığım içinde her zaman güvenli modda açmak zorunda kalıyorum. Güvenli modda açmassam açılışta bluetooth yerinde takılıyor.

Bilgisayarımı i̇stediğim gibi kullanamıyorum. Bir de wifi alıcısı aldım onu da kullanamıyorum güvenli modda olduğum için.

Yani kısaca ben clover configuratorde save yapamadığım için bilgisayarı güvenli modda açmak zorunda kalıyorum ve bu da bilgisayar kullanımımı kısıtlıyor.

Bunun için yardım, fikir ve çözümlerinizi bekliyorum.

Saygı ve sevgilerimi şimdiden huzurlarınıza sunarım.

Benian özden

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı