Mavi ekran, DPC watchdog violation

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silip WHQL sürüm yükleyin. DDU kullanım rehberi aşağıda. Hatta sizin için ekran kartınıza ait driver linkini de aşağıya bırakıyorum.
Sorun çözülürse lütfen bildirmeyi unutmayın. @freicho

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkürler, dediğinizi yaptım bu sürümü yükledikten sonra GeForce Experience'den güncelleme yapabilir miyim? Yoksa bu şekilde mi kalması lazım?

Öncelikle teşekkürler, dediğinizi yaptım bu sürümü yükledikten sonra GeForce Experience'den güncelleme yapabilir miyim? Yoksa bu şekilde mi kalması lazım?

Yapabilirsiniz. Yeter ki Driver Booster vb. saçma uygulamalar kullanmayın. Sorun çözüldüyse belirtirsiniz ayrıca. Çözüldü mü?

Şu anda sorun yok gibi gözüküyor ama bilgisayarda da çok vakit geçirmedim doğrusu. Ekran kartını kullanması için oyun oynayarak deneyeceğim. Denediğim zaman kesinlikle sonucu buraya yazarım. Teşekkürler.
Yapabilirsiniz. Yeter ki Driver Booster vb. saçma uygulamalar kullanmayın. Sorun çözüldüyse belirtirsiniz ayrıca. Çözüldü mü?
Çözüm işe yaramış gibiydi bir problemle karşılaşmadım ancak ekran kartı sürücümü güncellediğim zaman tekrar aynı hatayı almaya başladım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı