Mavi ekran hatası sonrası bilgisayar açılmıyor

hasartaliibaba

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Lenovo marka bir laptopum var mavi ekran yedim sonrasında kapattım laptopu ve o günden beri laptopum açılmıyor. Yani aciliyor fakat ekran siyah ekran BIOS menusune vs girebiliyorum ama F8 komutu ile gelişmiş seçeneklere giremiyorum. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  2. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  3. Windows'un başlatıldığına ilişkin ilk işareti gördüğünüzde (örneğin, bazı cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken üreticinin logosu görüntülenir) cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  4. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  5. Windows yeniden başlatıldığında cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  6. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  7. Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasını bekleyin. winRE moduna gireceksiniz.
  8. Buradan ağ ile güvenli mod seçeneğini seçin.
  9. Minidump Dosyalarını Paylaşın

1. Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  2. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  3. Windows'un başlatıldığına ilişkin ilk işareti gördüğünüzde (örneğin, bazı cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken üreticinin logosu görüntülenir) cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  4. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  5. Windows yeniden başlatıldığında cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  6. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  7. Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasını bekleyin. winRE moduna gireceksiniz.
  8. Buradan ağ ile güvenli mod seçeneğini seçin.
  9. Minidump Dosyalarını Paylaşın
windows başlama ekranı gelmiyor lenovo ekranı geliyor sonrasında siyah parlak bi ekran geliyor. ekstradan pil için adaptör laptopa gömülü çıkaramıyoeum

Geri
Yukarı