Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

CannB

Hectopat
Arkadaşlar merhaba laptopumda mavi ekran sorunuyla karşılaşıyorum. Bilgisayarı açtığımda açılıyor masaüstüne geliyor fakat mavi ekran verip yeniden başlıyor, görev yöneticisini açtığımda donup mavi ekran veriyor ve yeniden başlıyor. Bir uygulama indirdiğimde de aynı sorun oluyor, ör: Steam, Discord bu uygulamaları açtığımda direk mavi ekran veriyor gene bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz?

Not: Format attığımda gene aynı sorunlar devam ediyor.

Ekran neden donuyor hiçbir fikrim yok. Gerçekten sadece ekran kartı sürücüsü güncellenecek. Bu kadar sorun oluşmaması lazım.

Peki sürücüyü güncelleyebildiniz mi?

Ekran neden donuyor hiçbir fikrim yok. Gerçekten sadece ekran kartı sürücüsü güncellenecek. Bu kadar sorun oluşmaması lazım.

Peki sürücüyü güncelleyebildiniz mi?
Hocam %95 de takılı kalıp yeniden başlamıştı şuan baktığımda güncellenmiş gibi gözüküyor kaldırsam bir sıkıntı olur mu ?
Bunlari yaparken guvenli modda yapiyorsunuz degil?
Hayır normal yaptım

Güncellendiyse biraz kullanmaya çalışın. Eğer sorun oluşturursa kaldıracağız.

Sürücüyü indirirkene Windows işletim sistemine göre indirdin değil mi? Şu an senin işletim sistemin ne tam olarak bilmiyorum. Ona göre indirseydiniz.

Sürücüyü indirirkene Windows işletim sistemine göre indirdin değil mi? Şu an senin işletim sistemin ne tam olarak bilmiyorum. Ona göre indirseydiniz.
Evet Windows 10 kullanıyorum doğru indirdiğime eminim.

Hocam gene aynı sorun oluştu 5-7 dk arası kullandım bu sefer dondu ve birkaç saniye sonra mavi ekran verdi yeniden başladı.
Tamam. Şu an kullanmaya çalışın. 5-10 dakka sonra sorun oluşturursa söyleyin.
Donanımsal bir sorun olabilir mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı