Mavi ekran problemi

İşletim sistemi
Windows 10
Aynı dosya, aynı kelime seçimi...

Yan hesap açıp geldiniz galiba. Peki neden?

Size gerekli çözümü söyledim. Neyini beğenmedin de yan hesap açıp bir daha çözüm istedin?

Bu adımlar sonrası son durumu (Çözülüp çözülmediğini) bildirmeyi unutma.

Aynı dosya, aynı kelime seçimi...

Yan hesap açıp geldiniz galiba. Peki neden?

Size gerekli çözümü söyledim. Neyini beğenmedin de yan hesap açıp bir daha çözüm istedin?

Bu ilk hesabım benim karıştırmış olabilirsiniz. Ve cevap için teşekkür ederim.

Bu ilk hesabım benim karıştırmış olabilirsiniz. Ve cevap için teşekkür ederim.
Aynı dump dosyaları olması ve kullandığınız kelimeler aynı. Her neyse çözüm önerimi denemeyin o halde. Dumpları inceleyim bakalım. O çözüm önerisi diğer arkadaş için fark ettiysen.
@MistikKurabiye Aynı dumplar. :D

O halde aynı cevap.

Bu adımlar sonrası son durumu (Çözülüp çözülmediğini) bildirmeyi unutma.
Ek olarak F51e beta BIOS galiba, bu adımlar işe yaramazsa BIOS sıfırla ve beta olmayan güncel BIOS kur.

Son düzenleme:
Aynı dump dosyaları olması ve kullandığınız kelimeler aynı. Her neyse çözüm önerimi denemeyin o halde. Dumpları inceleyim bakalım. O çözüm önerisi diğer arkadaş için fark ettiysen.
@MistikKurabiye aynı dumplar. :D.

O halde aynı cevap.

Bu adımlar sonrası son durumu (çözülüp çözülmediğini) bildirmeyi unutma.
Ek olarak F51E beta BIOS galiba, bu adımlar işe yaramazsa BIOS sıfırla ve beta olmayan güncel BIOS kur.

Teşekkür ederim şimdi ne demek istediğini anladım o hesabı kullanmıyorum arkadaşım da yazmış o hesaptan kusura bakma :D.

Teşekkür ederim şimdi ne demek istediğini anladım o hesabı kullanmıyorum arkadaşım da yazmış o hesaptan kusura bakma :D.
Çifte hesap kısmını yetkililer halleder, sen dediklerimi uygula ve bana son durumu bildir. :)
@MistikKurabiye
Evet, son durum nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı