Mavi ekran sonrası ekran kartı gözükmüyor

armutkafaHD

Centipat
Oyun oynuyordum, Alt Tab attım geri oyuna geçtim dondu. Bekledim mavi ekran verdi yeniden başlatıldı açıldığında masaüstüne sağ tık yapınca NVIDIA Denetim Masası gözükmüyordu ve görev yöneticisinde sadece işlemcinin dahili ekran kartı gözüküyor şu an. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda "Windows bu aygıtı durdurdu kod(43)" ibaresi vardı. Bende forumlara bakarak cihazı kaldır dedim. Yeniden kendisi indirdi o ibare gitmişti fakat hala ekran kartı gözükmüyordu. Ben de DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar kurdum ama sonuç yine aynı.

1. Başlat menüsünden aygıt yöneticisi'ni arayın ve sonuçlardan Aygıt Yöneticisi'ni seçin.
2. Listeden aygıtı sağ tıklatın.
3. Görüntülenen menüde Kaldır'ı seçin.
4. Aygıt kaldırıldıktan sonra menü çubuğunda Eylem'i seçin.
5. Sürücüyü yeniden yüklemek için Donanım değişikliklerini tara'yı seçin.

Not Sürücünün yolunu sağlamanız istenebilir. Sürücü istenirse ve sürücünüz yoksa, donanım satıcısının web sitesinden en son sürücüyü indirmeyi deneyebilirsiniz.
Yaptığınız işlemlerin sonucunu paylaşırsanız sevinirim.

Windows Destek forumunda böyle bir şey paylaşılmış, deneyebilirsiniz.

1. başlat menüsünden Aygıt Yöneticisi'ni arayın ve sonuçlardan Aygıt Yöneticisi'ni seçin.
2. listeden aygıtı sağ tıklatın.
3. görüntülenen menüde kaldır'ı seçin.
4. aygıt kaldırıldıktan sonra menü çubuğunda eylem'i seçin.
5. sürücüyü yeniden yüklemek için donanım değişikliklerini tara'yı seçin.

not sürücünün yolunu sağlamanız istenebilir. Sürücü istenirse ve sürücünüz yoksa, donanım satıcısının web sitesinden en son sürücüyü indirmeyi deneyebilirsiniz.
Yaptığınız işlemlerin sonucunu paylaşırsanız sevinirim.

Windows destek forumunda böyle bir şey paylaşılmış, deneyebilirsiniz.

Denemiştim fakat aynı sonuç bir daha deneyeyim belki olur bir umut 😃

1669827766958.png
1669827790584.png

Yeni konular

Geri
Yukarı