Max 3000 TL'ye Monitörlü Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

casper04

Kilopat
Daha fazla  
Soruyu başlıkta sorduğumu düşünüyorum fakat yine de yazayım. Max 3000 TL'ye kadar monitörlü oyun bilgisayarı tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar. Beni uzun süre götürebilecek bir sistem düşünüyorum, Eğer ki 500 1000 TL arası 15-20 sene götürecek derseniz 500 TL veya 1000 TL ekleyebilirim. Yani 3000 tl'ye 5-10 sene götüreceğine 4000 tl'ye 15-20 sene götürsün mantığıyla hareket etmek istiyorum.

Ekran kartında EVGA SC GTX 970 den kaçının sogutma problemı var onun yerıne EVGA SSC GTX 970 tercih edebilirsiniz hem fiyatı daha uygun (SİNEJİ de)

msı alın ekran kartınızı bende 3000 tl ye sistem toplayacağım yakın zamanda ben msı modelini tercih edeceğim yukarıdaki arkadaşın dediği gibi soğuta problemleri vardır evganın.(y)

Bence Nvidia ekran kartı alacaksan Evga dan şaşma . Evganın sadece evga sc gtx 970 ekran kartında problemı var evga ssc gtx 970 alırsan boyle bir sorunla karşılaşmazsın.Kesinlikle msı dan daha iyi çekirdek hızı olsun malzeme kalitesi olsun hem sinerjide msı dan dah uygun fiyatı.

Sinerjiden alırsanız evga 970 ssc almanız daha iyi olur mutlaka ama 970 sc'nin gözlemlediğim benchmarklara göre diğer 970'lere göre sıcaklık en fazla 4°C civarıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı