Max 500 Lira bütçe ile Tablet bilgisayar tavsiyesi

Halojenia

Hectopat
Ses teknisyeniyim ve bir yandan mühendislik eğitimime devam ediyorum. İşimde ve Okulda Laptop götürmek epeyce yoruyor bu yüzden tablet PC almaya karar verdim. İPad almak aklımdan geçiyor. En ölüsünü bile aktif olarak kullandıklarını biliyorum ama eskiden Windows tablet kullanmam dolayısıyla aklım Windows tabletlere de gidiyor sizce bütçemden ayırabileceğim ufak bir 500 lira ile hangi tableti almalıyım? İPad konusunda tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben iPad mini 1 Wifi + Cellular(MM) 32GB Aldım 400 liraya ancak keyif alamadım planlı eskitme eski iPadleri oldukça vurmuş anlaşılan satıp daha uygun bir tablet aramaya başlamalıyım.

Ben iPad mini 1 Wifi + Cellular(MM) 32GB Aldım 400 liraya ancak keyif alamadım planlı eskitme eski iPadleri oldukça vurmuş anlaşılan satıp daha uygun bir tablet aramaya başlamalıyım.

Ses teknisyeniyim ve bir yandan mühendislik eğitimime devam ediyorum. İşimde ve Okulda Laptop götürmek epeyce yoruyor bu yüzden tablet PC almaya karar verdim. İPad almak aklımdan geçiyor. En ölüsünü bile aktif olarak kullandıklarını biliyorum ama eskiden Windows tablet kullanmam dolayısıyla aklım Windows tabletlere de gidiyor sizce bütçemden ayırabileceğim ufak bir 500 lira ile hangi tableti almalıyım? İPad konusunda tavsiyelerinize açığım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet. Aldığım iPad ile aramız iyileşti kanka gibiyiz ilk başlarda Apple kullanamama sorunum varmış şu an slaytlarımı ve müzik sahnesinde kullanmak için müziklerimi iyi bir şekilde kontrol edebiliyorum 200 saat bekleme 12 saat ekran süresi aldım ekranı değişmiş olmasına rağmen 400 liraya aldığım en iyi ürünlerden biri diyebilirim ancak benden sonra aynı soruyu soran ve buraya düşenler için söylemek isterim ki bu bütçe ile alınan bu tablet sizi tabletler içindeki ölü ve çalışır durumun tam arasında bıraktırıyor tam orta çizgide ancak bana yetiyor 400-500 lira bütçeniz var ise iPad mini 2 iPad 4 minimum sınırınız olsun Apple ürünler için en az 1 GB RAM sizi 3-4 sene daha götürür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı