Max 600 TL kulaklık önerisi

Musap Tarhan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX 6600 DUAL-RX6600-8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı / Intel Core i3 12100F / 2X XPG 8GB (1x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram / ASUS PRIME H610M-K D4 / Crucial 500GB P3 Serisi 3D NAND NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) / Power Boost BST-ATX650WEU Fury 650W 80+ APFC 12cm Fanlı ATX Power Supply
Geçtiğimiz günlerde kulaklığım bozuldu ve mecbur yeni kulaklık almam lazım ama fazla para ayırmak istemiyorum. Bütçem yazıldığı gibi Max 600 TL verebilirim ama 400 TL olur 300 TL olur bildiğiniz iyi kulaklıklar varsa onlar daha iyi olur benim için kalan parayı da oyuna yatıracağım paraya ekliyebilirim. (ltfn deneyimlediğiniz görüşleri iletin genel verilecek şu marka böyle şu marka şöyle gibi durumları az çok biliyorum.)

Bir arkadaş bunu önermişti sorunu vb yok diye sizinde alan deneyimi olanların görüşlerini almak istiyorum.

Geçtiğimiz günlerde kulaklığım bozuldu ve mecbur yeni kulaklık almam lazım ama fazla para ayırmak istemiyorum. Bütçem yazıldığı gibi Max 600 TL verebilirim ama 400 TL olur 300 TL olur bildiğiniz iyi kulaklıklar varsa onlar daha iyi olur benim için kalan parayı da oyuna yatıracağım paraya ekliyebilirim. (ltfn deneyimlediğiniz görüşleri iletin genel verilecek şu marka böyle şu marka şöyle gibi durumları az çok biliyorum.)

Bir arkadaş bunu önermişti sorunu vb yok diye sizinde alan deneyimi olanların görüşlerini almak istiyorum.

Gamenote H2029u Kablolu Rgb Gaming Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol uzun ömürlük istiyorsan bu ideal

Ben bunu kullanıyorum:
Genel olarak memnunum.

Sevmediğim şeyleri; ses çok yüksek ve mikrofonun ucundaki mavi led kapanmıyor o yüzden geceleri bazen rahatsız edici olabiliyor.
Kablo uzunluğu ve kalitesi bence yeterli, örgü kablo.
Giriş USB.

Hiç düşünmeden Gamepower Kugon alın her konuda sizi memnun edecektir.
Gamepower,rampage,James donkey,snopy önermiyorum dediğim gibi gamenote alın size garanti veriyorum iyi ve kaliteli kullanım sağlar

H2029u daha iyi çünkü USB kullanimi sağlıyor

Geri
Yukarı