Max 7000 Lira Laptop Tavsiyesi

@Q8Sun iyide attığınız dizüstünün indirimli hali 9000 TL. Ayrıca hafiflik ve incelik bakımından HP daha önde. HP alması çok daha iyi olur. MSI ve Asus dizüstülerin ekran kartları aynı, işlemciler arasında %5 gibi ufak bir fark var. Ek olarak HP 512 GB SSD kullanıyor. Ancak eğer arkadaş Max-Q istemezse, Asus alabilir. MSI diğerlerine göre gereksiz pahalı. @MetehanKlc HP ve Asus arasında tercih yapmalısınız. @Sensation Asus'un soğutması mı kötü? :D Ek olarak tasarım açısından kalın bir dizüstü.

Düzenleme : @MetehanKlc o bilgisayar indirilme 7000 TL'ye düşmez hocam. :)

Son düzenleme:
@Q8Sun iyide attığınız dizüstünün indirimli hali 9000 TL. Ayrıca hafiflik ve incelik bakımından HP daha önde. HP alması çok daha iyi olur. MSI ve Asus dizüstülerin ekran kartları aynı, işlemciler arasında %5 gibi ufak bir fark var. Ek olarak HP 512 GB SSD kullanıyor. Ancak eğer arkadaş Max-Q istemezse, Asus alabilir. MSI diğerlerine göre gereksiz pahalı. @MetehanKlc HP ve Asus arasında tercih yapmalısınız. @Sensation Asus'un soğutması mı kötü? :D Ek olarak tasarım açısından kalın bir dizüstü.

Düzenleme : @MetehanKlc o bilgisayar indirilme 7000 TL'ye düşmez hocam. :)
@Firehorse MK II Peki bu bilgisayarların fiyatları daha da iner mi Black Friday'de? Steam'de yaz indiriminden önce indirim yapıp "yaz indirimi"nde indirime gitmeyen oyun gibi bir olay gerçekleşmez değil mi? :D Hemen acelem yok almaya ama ne kadar erken kavuşursam o kadar iyi sonuçta :)

Hocam, arkadaş 2000 TL'lik bir indirimden söz ediyor. En fazla 750 TL düşer. Bakın en fazla. Nerede görülmüş 9000TL'den 7000 TL'ye indirim olduğu?
Pardon yanlış anlaşılmışım belirtmeyince :D Bu bilgisayarlardan kastım benim sunduğum HP ve Asus'tu. HP'yi şu an Gittigidiyor'da 7000e (Hepsiburada'da satan aynı mağaza, neden bilmem farklı fiyat girmişler iki sitede) buldum da, eğer 1 hafta beklediğimde 6500 gibi bir fiyata alabileceksem bekleyeyim diye dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı