Max Payne 1 ve 2 oynamadan 3 oynanır mı?

Hikayelerinin neredeyse hiç bağlantıları yok, 3. oyunu direkt oynayabilirsiniz.

İşte flashback şeklinde New Jersey bölümleri var ama onların senaryosu da önceki oyunlar ile bağlantılı değil.

İlk oyundan başlamanız önerimdir. İlk 2 oyunun efsane bir olay örgüsü ve hikayesi var. Kesinlikle oynayın. 3. oyun biraz sönük kalıyor ilk 2 oyuna göre haberiniz olsun çok tatmin olamayabilirsiniz.

Max Payne 1. ve 2. oyunları biraz bağlantılı, ama hani oynamasan da olur tadında bir bağlantısı var. Daha yeni oynadım bu serileri ve seriyi sevenler kusura bakmasın, İlk oyun özellik diye sunduğu çoğu şeyi beceremeyen bir demodan farksız. İkinci oyun çok daha iyi diyebilirim. Beceremedikleri çoğu özellik ikinci oyunda düzgün çalışıyor. Üçüncü oyunda oynanış tarafında iyi ama hikaye tarafında ilk oyunlar kadar akıcı değil. Fazla kopuk geldi bana.

Arkadaş bu zamanlarda oynayacağı için iyi eskimeyen bir oyun olduğunu belirttim. Zamanı beni ilgilendirmiyor. Aksiyon oyunu diye satılan oyun bu hataları yüzünden temkinli hareket ettiğiniz ve sürekli öldüğünüzden dolayı, düşmanların yerini ezberleyip belirli yerlere ateş açarak çıktığınız bir oyun olmaktan öteye gidemiyor.

Bu arada Max Payne ilk oyununu oynayacaksan bağlantıdaki güncelleme yamasını yapman gerekiyor. Ayrıca 2-3 daha iyileştirme yaparsan, oyun sorunsuz çalışacaktır. Rockstar Games teknik sorunlarını çözmemiş. İkinci oyunda 16:9 için bir dosya atabilirsin. Onun dışında fazla teknik sorunu yok. Bir de istersen Re-Shade ile oyunu daha canlı yapabilirsin.

Max Payne 1. ve 2. oyunları biraz bağlantılı, ama hani oynamasan da olur tadında bir bağlantısı var. Daha yeni oynadım bu serileri ve seriyi sevenler kusura bakmasın, İlk oyun özellik diye sunduğu çoğu şeyi beceremeyen bir demodan farksız. İkinci oyun çok daha iyi diyebilirim. Beceremedikleri çoğu özellik ikinci oyunda düzgün çalışıyor. Üçüncü oyunda oynanış tarafında iyi ama hikaye tarafında ilk oyunlar kadar akıcı değil. Fazla kopuk geldi bana.
Hocam ilk oyun fazla eski olduğundan size öyle gelmiş olabilir. Zamanında bakacak olursak bir baş yapıt kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı