Max Payne 1 ve 2 Remake Duyuruldu

Red Dead Redemption 1 Remake yapmaları çok daha mantıklı olurdu. Zaten haritanın yarısı hazır karakterlerde hazır sadece görev dizayn ı yapmaları gerek. Hem PC kullanıcıları da oyunu oynamış olurdu PlayStation 4 de bile yok oyun.

Remedy yapıyor hocam Rockstar değil. Muhtelemen o da gelecektir. Rockstar bir şeyler deniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Redemption 1 remake yapmaları çok daha mantıklı olurdu. Zaten haritanın yarısı hazır karakterlerde hazır sadece görev dizayn ı yapmaları gerek. Hem PC kullanıcıları da oyunu oynamış olurdu PlayStation 4 de bile yok oyun.

Bence RDR2'ye ek paket olarak yapabilirler RDR2'de ki harita aynı. Yeni bir geliştirme süreci gereksiz olur diye düşünüyorum.

Max Payne’in grafikleri ile, karakterin yüzü vesaire ile verdiği kendine has bir atmosfer hissi var. Bunu koruyabileceklerini düşünmüyorum.

Remastered ve Remake para sömürmekten başka bir şey değil. Neden eski oyunlara zaman ayırmak yerine yeni oyunlar yapmaya çalışmıyor bu firmalar? Zamanında oynandı ve kenara koyuldu çoğu oyun. Aynı oyunları tekrar tekrar piyasaya sürmek iyi niyetten değil. Günümüze uyarlanıpta tekrar oynamak isteyen oyuncular için yapıyorlar vs. faso fiso. Ben artık gerçekten çok sıkıldım remastered ve remake muhabbetlerinden. Git Max Payne 4 yap, budle olarak sat daha iyi. En azından seriye yeni oyun eklenmiş olur. Veya Bully 2 yap, piyasaya yenilik olsun. Var olan oyunları yeni gelin gibi süsleyip tekrardan satışa koymaları bana çok itici geliyor. Bu benim görüşüm tabii.
Herkes tutturmuş bir güzel grafik diye. Güzel grafiğe gerek yok. Zamanında PS1'de Driver oynardım. Arada açıp oynarım. Hala da çok zevkli gelir. Ultra harika grafikli muadilleri yok mu? Var. Ama mevzu o oyunun kötü grafikli olmasında. Dediğine katılıyorum. Bırakın Max Payne 1 öyle kalsın, insanlar o grafiklerle oynasın. Seriye yeni bir soluk yeni grafik kaplama vs. getirmek istiyorlarsa Max Payne 4 yapsınlar. Biz de aynı oyunu, hikaye devam ederken daha yüksek grafikle oynayalım. Bugün Mario Remastered çıksa, o piksel tasarımdan çıkıp RTX'li bilmem neli bir oyuna dönüşmüş olsa Mario'nun o eski grafiklerinin, piksellerinin ne anlamı kalacak?

Vay arkadaş :D Daha bi kaç gün önce canım çekti biraz bullet time senfonisi tadalım dedik. Satışı olmadığından malum yerlerden 2. oyunu indirdim. Hafta sonu takılırım derken üstüne güzel geldi bu haber. GTA Trilogy gibi para söğüşleme niyetiyle yapılmayacağını umarak bekliyoruz o zaman.

Geri
Yukarı