Max Payne 3 Alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Bu akşam gördüm 10,85 fiyatına düşmüş. Seriyi hiç oynamadım. Grafikleri tatmin eder mi ? Hikayesi sürükleyici mi ? Oyun yeterince uzun mu, yoksa kısa mı ? Bir de sistemim hangi ayarlarda kaldırır belirtirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Sistemim:
  • MSİ GTX1050
  • İntel İ3 2120-3.30 GHz
  • 8 GB RAM
  • Windows 7 - 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Max Payne 3'ten ziyade, ilk oyunu çok büyük bir farkla daha güzeldir. Seriyi hiç oynamamışsınız hazır oynamamışken gidin Max Payne Bundle paketini satın alın. Max Payne 3 zaten seriden değildir tamamen farklı oyundur. Max Payne 3'ü Rockstar Games geliştirmiştir. Emin olun Max Payne 3'ü Remedy geliştirseydi oyun çok daha farklı olabilirdi.

Oyunun gerçek sahipleri Remedy Entertainment'dır. Bir ve ikinci oyunu Remedy geliştirmiştir. Birinci ve ikinci oyunda Rockstar Games NYC ekibi ek üretim ve yayıncı olarak görev almıştır. Oyunu bitirdiğinizde kredi sahnesinde Rockstar Games NYC ekibinin isimleri yazar. Ancak oyunun telif hakları Rockstar Games'te bulunuyor.

Oyun 3D Realms tarafından üretilmiştir.

Birinci oyunu oynamanızı tavsiye ederim oyun sayısız birçok ödül almıştır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı