Max Payne 3 Çalışmayı Durdurdu

oyuncuadam1515

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Steam'den orjinal max payne 3 aldım fakat oyundan atıyor. Ekran kartı en günceli Radeon HD 6870 Hiç kasmadan oynuyorum fakat biraz oynadıktan sonra Windows Çalışmayı Durdurdu diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun tüm güncellemelerini yapın bendede oluyordu ayrıca oyunu windows vista service pack 2 uyumluluk modunda yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Ekran kartınız güncel değil oldukça eski bir model ancak halen kullanılabilir. Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi? Bilgisayarınızda başka oyunlarda sorun var mı?

Bende Steam'den aldım Max Payne 3'ü, bendeki hatada oyun sırasında kilitleniyor ve görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesiyor ve başarı ile bu durumdan kurtuldu diyor, oyunun dosyalarını kontrol ettim uyumluluk denedim yönetici olarak çalıştırdım ama nafile, ne yapacağımı bilemiyorum belirli bi süre oynadıktan sonra yine aynı hata çözümü varsa yardım edecek kişiler aranıyor, İyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı