Max Payne 3 İntro sonrası oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Steam'dan Max Payne 3 aldım oyunu indirdim fakat açınca intro çıkıyor sonra kapanıyor oyun driver'larını yükledim uyumluluk modu denedim ama olmadı maalesef yardımcı olur musunuz?

Steam'dan Max Payne 3 aldım oyunu indirdim fakat açınca intro çıkıyor sonra kapanıyor oyun driver'larını yükledim uyumluluk modu denedim ama olmadı maalesef yardımcı olur musunuz?
Silip baştan yüklemeyi deneyebilirmisiniz ?
Bizim bir arkadaş vardı zula indiriyorduk onunki benimkinden daha erken inmisti ve girerken logo gelip atiyordu silip yuklediginde böyle bir sorun olmamisti

Silip baştan yüklemeyi deneyebilir misiniz ?
30 GB tekrar indiremem.
Logfile paylaşın. Dosyaları doğrulayın.
Dosyaları doğruladım ama olmadı. Logfile oluşturmayı denedim ama sanırım herhangi bir hata vermediği için logfile oluşmuyor. Sorunum oyunun öylece kapanıp bir şey olmamış gibi davranması.

Belgeler Rockstar Games klasörünü silip oyuna girdim, oyun açıldı. Daha sonrasında grafik ayarlarını yaptım ve yeniden başlatmamı söyledi, yeniden başlattım. Ama yine bir şey demeden kapanıverdi. Birkaç kez denedim oyunu sadece belgeler Rockstar klaösürünü silerek açabiliyorum o da bir kez açılıyor sonra yine silmem gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı