Max Payne 3, L.A. Noire gibi oyunların Türkçe yamaları yok mu?

Rockstar'ın tek eksi yönü bu işte, hem milyonlarca Türk oyuncusu var, hem de TR yama getirmiyor. Yetmezmiş gibi getirene de telif atıyor.
Milyonlarca olduğunu sanmıyorum, özellikle ülkemizde olan oyun kültürü çok az.
Çoğu insan hala GTA, Fifa, Pes, COD, Crysis - PUBG - Fortnite - CS - LoL gibi oyunları oynadığı için kendini gamer sanıyor.

Milyonlarca olduğunu sanmıyorum, özellikle ülkemizde olan oyun kültürü çok az.
Çoğu insan hala GTA, Fifa, Pes, COD, Crysis - PUBG - Fortnite - CS - LoL gibi oyunları oynadığı için kendini gamer sanıyor.
İşe sadece Türkiye sınırları olarak bakmayın. Orta Doğu'da Türkçe anlayan ve bilen çok insan var.

Bulduğum yamayı ikinci kuruşum, oyun açılmıyor ve bu hatayı veriyor.
1613386612983.png

Yamayı kaldırdım oyun dosyalarını doğruladım şimdi de açılmıyor...
Aldığım hata oyunu DLC'leri ile birlikte almadığım için oyunda DLC olmamasından kaynaklıymış.
Yama DLC'leri de Türkçe yapıyormuş.
Yani ana hikayeyi sorunsuz bir şekilde Türkçe yaptı oyun.
Oyun sizde de açılmazsa;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bulduğum yamayı ikinci kuruşum, oyun açılmıyor ve bu hatayı veriyor.
Eki Görüntüle 880268

Yamayı kaldırdım oyun dosyalarını doğruladım şimdi de açılmıyor...
Aldığım hata oyunu DLC'leri ile birlikte almadığım için oyunda DLC olmamasından kaynaklıymış.
Yama DLC'leri de Türkçe yapıyormuş.
Yani ana hikayeyi sorunsuz bir şekilde Türkçe yaptı oyun.
Oyun sizde de açılmazsa;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler emeğiniz için.

Şimdi bir oyun daha aklıma geldi. Batman: Arkham City bu oyununda tam Türkçe yamasını bulamadım. Tamamdır forumdaki bir konudan buldum.

Geri
Yukarı