Çözüldü Max Payne 3 Social Club UI failed to initialize (1014)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sametnkleer

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar resimde görüldüğü gibi bu hatayı alıp duruyorum oyunu 4 kere silip yükledim gene aynı şey. Oyun orjinal.
İnternette biraz araştırdım her yerde social clup'ü yeniden yükleyin yazıyor yükledim gene olmadı lütfen yardım edin.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Beta'ya geçin ve Social Club'ın en güncel sürümünü Rockstar üzerinden indirip güncelleyin.

Evet arkadaşlar resimde görüldüğü gibi bu hatayı alıp duruyorum oyunu 4 kere silip yükledim gene aynı şey. Oyun orjinal.
İnternette biraz araştırdım her yerde social clup'ü yeniden yükleyin yazıyor yükledim gene olmadı lütfen yardım edin.

Eki Görüntüle 121300
Evet arkadaşlar Mikail Fidan'ın dediklerini yaptım ama olmadı bilmiyorum onun dediklerinin de bir etkisi var mı ama Mikail'in dediği gibi steam beta ya geçtim. Social Club'u sitesinden güncel olarak indirdim. Ama oyun gene aynı hayayı verdi. Ben de steam'in masa üstüne getirdiği kısa yolu sildim, oyunun kurulu olduğu yerden oyuna girdim ve oyun açıldı. Umarım bu sorunu yaşayan herkese yardımcı olmuşuzdur. İyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı