Maximum 30.000 TL telefon önerisi

Bütçe
30.000

ozican01

Femtopat
Daha fazla  
Max maksimum bütçem 30.000. 5 buçuk senedir Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum. Gündelik kullanım için yıllarca kullanabileceğim güzel bir cihaz almak istiyorum. Aşırı fotoğraf çeken birisi değilim ama bu paraya tabii ki de iyi bir fotoğraf performansı beklerim. Sürekli oyun oynayan birisi değilim. O yüzden oyun performansı benim için önemli değil. Şu anki telefonum 6 inc. Biraz daha büyük ekran olursa çok daha sevinirim. Aklımda bazı modeller var ama sizlerin de görüşünü merak ediyorum.

Son düzenleme:
Alana kadar her gün aynı soruyu soracaksınız sanırım. Daha önce de dediğimiz gibi S23 alın geçin.

s23 hatta 23 fe bile fiyatını hak eden güzel modeller bütçen uygun olduğu için onları alman iyi olacaktır fakat kamera senin için daha arka plandaysa xiaomi 13t de 4k daha ucuza çok daha büyük ekranıyla yine her işini rahatlıkla karşılayacak bir telefon fakat ön kamera konusunda xiaomi pek de iyi değil haberin olsun onun dışında dimensity 8200 olsun 500000:1 kontrast oranı 68 milyar renk dolby vision hdr10+ ekran konusunda başarılı bir cihaz eğer bütçeni biraz kısmak istersen 13t gayet okey fakat tabiki samsung kalitesi denen de bir şey var hele eğer ui a önem veriyorsan yada galaxy watch earbuds gibi samsung ürünlerin varsa s23 ü yada daha ucuz olsun istersen de s23fe yi öneririm

Alana kadar her gün aynı soruyu soracaksınız sanırım. Daha önce de dediğimiz gibi S23 alın geçin.
Soracağım hocam. Sorun mu var acaba ?

Geri
Yukarı