Maximum yıllık ücret var mı?

417496

Hectopat
Kolay gelsin. Bugün geceden çıkıp uyumadan evrak vs çıkarttım. Haliyle yorgundum. Çok saçma ama ben vadesiz TL hesabı istedim bana maximum kredi kartı hesabı da açmışlar. Bu yasal mı? Müşteri istemeden kredi kartı veriyorlar yasal mı bilmiyorum.

Kolay gelsin. Bugün geceden çıkıp uyumadan evrak vs çıkarttım. Haliyle yorgundum. Çok saçma ama ben vadesiz TL hesabı istedim bana maximum kredi kartı hesabı da açmışlar. Bu yasal mı? Müşteri istemeden kredi kartı veriyorlar yasal mı bilmiyorum.

Attığın imzalardan birisi kredi kartı için. Onu istemessen imzalamayabilirdin. Yıllık 200 lira ücreti var Maximum kartın yanlış hatırlamıyorsam.

Yıllık ücreti var farkat hiç kullanım yapmazsan ücreti almıyorlar. Kullanırsan alıyorlar.
Öyle bir şey yok, kredi kartı aktif olduğu sürece banka aidat alabilir.

Konu sahibine cevabım; Evet. Maximum Kartın yanlış hatırlamıyorsam yıllık 135TL'lik bir aidatı var. Kart gelmeden iptal ettirirseniz sıkıntı çıkmaz sanırım.

Öyle bir şey yok, kredi kartı aktif olduğu sürece banka aidat alabilir.

Konu sahibine cevabım; Evet. Maximum Kartın yanlış hatırlamıyorsam yıllık 135TL'lik bir aidatı var. Kart gelmeden iptal ettirirseniz sıkıntı çıkmaz sanırım.
Müşteri hizmetleri üye işyerinden dolayı aidatsız kullanacaksınız diyor?

Yıllık ücreti var farkat hiç kullanım yapmazsan ücreti almıyorlar. Kullanırsan alıyorlar.
Üye iş yerinden dolayı aidat yok diyorlar doğru mudur acaba?

Attığın imzalardan birisi kredi kartı için. Onu istemessen imzalamayabilirdin. Yıllık 200 lira ücreti var Maximum kartın yanlış hatırlamıyorsam.
Ayakta duracak halim yoktu imza salladım okumadan. Normalde okumadan imza atmam.

Müşteri hizmetleri üye işyerinden dolayı aidatsız kullanacaksınız diyor?

Üye iş yerinden dolayı aidat yok diyorlar doğru mudur acaba?

Ayakta duracak halim yoktu imza salladım okumadan. Normalde okumadan imza atmam.
Hocam maaşınızı İş Bankası uzerinden mi alacaksınız? Maaş müşterisiyseniz aidat ödemezsiniz. Müşteri hizmetleri onu demiştir.

Peki iş yerinden ayrılma söz konusu olursa aidat devreye girecek midir?

Edit: 1 yıl boyunca işten ayrılsam dahi aidat yokmuş. 2022 sonuna doğru kapatırım.
Sık alışveriş yapan biriyseniz kapatmanıza dahi gerek yok. Maximum uygulamasını takip edin 200 lirayı maksipuan kazanarak çok rahat amorti edersiniz.

Geri
Yukarı