MaxiPuan nasıl nakite çevrilir?

• Konuyu başlatan Afur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 33B

Afur

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

İş Bankası sınırlı süreli MaxiPuan hediye ediyor. Ben bu puanları nakite çevirmek istiyorum. Şu anda tek bildiğim param uygulaması sayesinde nakite çevrilebiliyor. Nakite çevirmeye olanak sağlayan başka param benzeri uygulama var mı veya başka nasıl nakite çevirebilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

MaxiPuan geçen bir kuyumcuda yapabilirsiniz. Ben daha önce öyle yapmıştım.

MaxiPuan geçen bir kuyumcuda yapabilirsiniz. Ben daha önce öyle yapmıştım.
Hocam ben daha çok sanal ortamda nakite çevirmek istiyorum. Aslında Param uygulaması kullanıyordum bugüne kadar. Ama harcama yaptığım tek bir site vardı onu da yasaklı siteye almış dengesizler...

Anladım hocam. Aklıma gelen yol bu. Yine de dediğim gibi nakite çevirip hesaba atabilirsiniz.

Anladım hocam. Aklıma gelen yol bu. Yine de dediğim gibi nakite çevirip hesaba atabilirsiniz.
Tamamdır hocam sağ olasın.
---
Başka uygulama veya yol gösterecek varsa lütfen yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki @Tim biliyor olabilir. Müsaitse bakabilir.

İfadeler: Tim
AltunGold’u kullanabilirsiniz. AltunGold'da internetten altın alıp satabilirsiniz.
Satma işlemi AltunGold sitesinden yapılıyor mu?

Ve 100 liralık puanla ödeme yapsam hesabıma geçecek tutar 100 lira mı olur yoksa kaybım olur mu olursa ne kadar olur?

Bankaya gönderip satıyorsunuz. 100 TL'lik bir alım yaparsanız 97-99 TL gibi bir miktar gelir. Banka komisyonunu falan çıkarırsanız %3-4 arası diyebiliriz.
Tamamdır hocam sağ olun. Bunu aklımda tutacağım. Daha iyi bir yol bulamazsam bunu yaparım herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…