Maxmarine'in oynadığı HOI4 modu nedir?

moralman

Decapat
Daha fazla  
HOI4 Maxmarine'in bu videoda oynadığı mod nedir? Burası
Yorumlarına baktım, birkaç kişi de benim gibi sormuş ama cevap veren olmamış. Hem Atatürk var hem focus tree farklı.

Son düzenleme:
Hangi DLC'ler? Oyunu sadece Xbox'tan oynamıştım hiçbir bilgim yok.

Atatürk'le baslamiyorsa ülke DLC yoktur, tam ismini bilmiyorum ama Battle for the Bosporus ekliyor muhtemelen.

Çok müteşekkirim. Peki diğer bahsettiklerim bu DLC'ye dahil mi yoksa başka DLC'ler mi?

Focuslari soruyorsaniz deneyip söyleyeyim, evet Battle for the Bosporus'ta hem ülke Atatürk'le başlıyor hem de focus tree ekleniyor.

Focuslari soruyorsaniz deneyip söyleyeyim, evet Battle for the Bosporus'ta hem ülke Atatürk'le başlıyor hem de focus tree ekleniyor.

Battle of Bosphorus DLC'si var. Atatürk ve yeni odak ağacı bu DLC ile geliyor.

Onun dışında sevdiğim şu mod var: https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=2790195270
Bunu da görmüştüm. Battle for Bosphorus'u oynadıktan sonra AROGA rp'yi deneyeceğim. Sonra da bu modu denerim. Teşekkür ederim.

Askerlerin konuşması hangi DLC ve nasıl etkinleştirebilirim?

Bunu da görmüştüm. Battle for Bosphorus'u oynadıktan sonra AROGA rp'yi deneyeceğim. Sonra da bu modu denerim. Teşekkür ederim.

Askerlerin konuşması hangi DLC ve nasıl etkinleştirebilirim?
O DLC ile geliyormuş zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı