Maxword SLC-170USB-BT soundbar alınır mı?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2500 TL bütçem var ve bir soundbar almak istiyorum. Piyasaya baktım ve Maxword 170 adlı ürüne denk geldim. Bence güzel gözüküyor. Bir de sizin düşüncelerinizi duymak isterim. İyi sosyaller.

Merhaba, ürünü bende bugün fark ettim. Alıp kullandınız mı?

Frekans aralığı güzel görünüyor. Denemek lazım.

Baktığım bütün sitelerde herkes öve öve bitirememiş 4-5k fiyatlı ürünlerle aynı kalitede ses veriyor diyorlar. Bilemedim. 5+1 mi alsam PC masaüstü için bunun gibi soundbar mı kararsızım.

Baktığım bütün sitelerde herkes öve öve bitirememiş 4-5k fiyatlı ürünlerle aynı kalitede ses veriyor diyorlar. Bilemedim. 5+1 mi alsam PC masaüstü için bunun gibi soundbar mı kararsızım.
Almayı düşündüğünüz 5+1'i atın karar vermenize ve karşılaştırmanıza yardımcı olurum.

Almayı düşündüğünüz 5+1'i atın karar vermenize ve karşılaştırmanıza yardımcı olurum.
Çok masraf yapmamak için 2. el bakıyorum kendi bölgemde. Kabloyla filanda çok uğraşmak istemiyorum sanırım bunu alacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…