Mayıs-Haziran ayı gibi bilgisayar fiyatları düşer mi?

Fearain

Hectopat
Yer
Wall Maria
Daha fazla  
Meslek
Akatsuki Fansub Anime Ekibi Koordinatörü
Merhaba mayıs Haziran gibi bir sistem toplayacağım. Fiyatlar ne durumda olur, düşer mi yükselir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekonomist değiliz ki söyleyelim? Gidişata bakılırsa düşmeyecek gibi duruyor. Bunu beş yaşındaki bir çocuğun bile anlayabileceğini düşünüyorum, almak istediğiniz şeyi şimdi almalısınız.

Bence yükselir gibi. Yakında 18 lt ayçiçek yağı GT 1030 ile eş değer olur (!)
indir.jpg

Hocam ekonomist değiliz ki söyleyelim? Gidişata bakılırsa düşmeyecek gibi duruyor. Bunu beş yaşındaki bir çocuğun bile anlayabileceğini düşünüyorum, almak istediğiniz şeyi şimdi almalısınız.
Bir kaç video izledim hepsi düşeceği yönünde ama dediğiniz gibi bu fiyatlara bakınca artacak gibi durdu bana da o yüzden konu açma gereği duydum çünkü şu an 10000 TL bir sistem duruyor karşımda muadillerine baktığımda 16000 TL gibi bir rakam çıkıyor karşıma.
Bir kaç video izledim hepsi düşeceği yönünde ama dediğiniz gibi bu fiyatlara bakınca artacak gibi durdu bana da o yüzden konu açma gereği duydum çünkü şu an 10000 TL bir sistem duruyor karşımda muadillerine baktığımda 16000 TL gibi bir rakam çıkıyor karşıma.
Evdekileri hazirana ikna ettim fakat yukarıda dediğim sistemi almalı mıyım? Ve ya haziranda böyle bir sistemi bu fiyata bulabilir miyim?
1660TI
I3 10105F
16GB Ram
500 GB SSD

Muhtemelen yandaş kaynaklardan yardım almışsınız. Ben TL'deki değer kaybının süreceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk almıyorum.

Muhtemelen yandaş kaynaklardan yardım almışsınız. Ben TL'deki değer kaybının süreceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk almıyorum.
Yorumun için teşekkür ediyorum o zaman daha fazla ikna etme çabasına girişmeliyim gibi duruyor :D

Geri
Yukarı