Mazda 323 alınır mı?

Öncelikle doğru bilinen yanlışlar aracı size yanlış tanıtmasın. 1999 yani BJ kasasını aktif olarak kullanmaktayım. 1997 modeli BA kasa olarak geçiyor. Son nesilden bir önceki nesil, yani bu kasada parça sıkıntısı yok. Asıl parça sıkıntısı benim kullandığım kasada fakat ben sıkıntı yaşamıyorum. Günümüzde artık internetten araçların her çeşit parçasını bulabiliyorsunuz veya ustanızın eli ayağı uzun olursa o da bulabiliyor. En son porya bilyam arızalandı yani ses çıkarıyordu internetten alsam tanesi 900'e geliyordu usta aynı parçayı(orijinal) 750'ye çözdü.

Bu kısımda bu aracın kullanıcılarından yorumlar görebilirsiniz. Ben şahsen 99 modelinden çok memnundum 2. araç olarak kullanıyordum o yüzden biraz hor kullandım arabayı ama 3-4 yıldır bana mısın demedi 1 defa yolda bırakmadı. 1.8'i çok iyi gidiyor, 1.5'i az yakıyor onun dışında pek bi bilgim yok. Ben ZL motor kullanıcısıyım, LPG'yi hiç sevmemesi konusunda hayranı olduğum bir motor kendileri. Bir önceki cümlede bahsettiğim gibi arabayı sürekli boğarak, sündürerek kullandım 3-4 yıl fakat motor ne yağ eksiltti, ne sübap eritti, ne hararet yaptı. Yani 200.000-230.000 bütçe ile 1997-1998 model Mazda 323 alınabilecek en güzel arabalardan.
Teşekkürler. 🙂

Biz Mazda 323 1.5 famillia
Kullandık. İyi bakıldığı zaman gerçekten müthiş araba. Çok fazla yakıt kullanmamasıda ayrı bir güzellik😀. Onun dışında İstanbul'da yaşıyorsanız Avrupa yakasında parça bulabilirsiniz(Anadolu yakasını bilmiyorum). Ve gerçekten seri araba.

Yeni konular

Geri
Yukarı