MB Bannerlord "Intercepted an exception!" hatası

Caganu

Centipat
Daha fazla  
Daha 1 gün önce oyunu rahatça chrash yemeden 1-2 saat oynayabiliyordum fakat takmıyordum hani 1.30 saatte bir chrash yiyince falan şimdi oyuna girince 30. saniyede chrash yiyorum bu nasıl bir olay çözümünü hiçbir yerde bulamadım oyundan atıyor Save de almıyor zaten hata bu. Çözümünü bilen varsa yardım etsin çok sıkıcı bir hata.

1658921251715.png

Kurulu modların da resmini atayım.

1658921357989.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam büyük ihtimal oynadıkça devreye giren bir mod oyununuza crash verdiriyor, bu modu tespit edip deaktif edin ve o şekilde deneyin. Bu mod "Dismemberment" olabilir, çünkü düşmanın herhangi bir uzvu kesildiği zaman bazı fonksiyonları devreye girdiği için belki crashi o verdiriyordur bunu modları tek tek denemeden tespit etmek için nokta atışı bir rastgelelik gerekiyor. İsterseniz modları tek tek deneyip crash verdirten modu deaktif edip oynayın. Normalinde Involved Modules sekmesinde bulunan modu görebilseniz hangi modun crash verdirttiğini anlayabiliriz ama tıklayınca bir şey gelmiyor diyorsunuz. Bu durumda tek tek denemekten başka bir çözüm göremiyorum.

Oyunun şu anki versiyonuna ve indirdiğin modların versiyonlarının eşleştiğine emin ol yoksa o açıdan sıkıntı olabilir ve mod sayfasında hangi modlarla çakıştığı bazen yazıyor onlara bak. Benim yüklediğim modlardan biri eski versiyondu ve ana modlardan yani harmony falan onlarla çakışıyordu eski olduğu için. Bende o modu kaldırdım ya da harmony falan işte ana modların eski versiyonunu indirdim.

Geri
Yukarı