MB: Warband Mod Önerisi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Diplomacy modunu oynadım, aynı şekilde Osman'lı Mod'un en son sürümünü. Osman'lı modu hızlı baydı bıraktım. Diplomacy çok oynadım sıkıldım, yabancı/türk karışık mod önerilerine açığım. Cihat ve haçlılar modu kaldırmıyor, oynayamadım. Onu önermezseniz iyi olur.

Not: Nord invasion modu nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gekokujo moduna hastaydım. Japonya'da eski dönemlerde geçiyor, Total War Shogun'un Warband hali diyebiliriz.

Viking ve Napoleonic ek paketleri de güzeldi. Napoleonic bin saat falan oynamışımdır ama sadece multiydi galiba.

Napoleonic Wars çok tutunca yeni nesil grafiklisini yaptılar Holdfast diye ayrı oyun. Tüm oyuncular oraya geçti.

Evlat, Tatil, Azgad oynadığım ve tavsiye ettiğim modlar. Oynamadığım ama duyduğum kaliteli modlar ise Light Darkness Heroes of Calradia, Gekokujo, In the Name of Jerusalem isimli modlar.

Gekokujo moduna hastaydım. Japonya'da eski dönemlerde geçiyor, Total War Shogun'un Warband hali diyebiliriz.

Viking ve Napoleonic ek paketleri de güzeldi. Napoleonic bin saat falan oynamışımdır ama sadece multiydi galiba.

Napoleonic Wars çok tutunca yeni nesil grafiklisini yaptılar Holdfast diye ayrı oyun. Tüm oyuncular oraya geçti.
Evlat, Tatil, Azgad oynadığım ve tavsiye ettiğim modlar. Oynamadığım ama duyduğum kaliteli modlar ise Light Darkness Heroes of Calradia, Gekokujo, In the Name of Jerusalem isimli modlar.
Azgad modu var iyi hikayeli. Ama dikkat et labirent bölümü biraz canını sıkabilir. 😀 😀
Sağolun hepsine bakıyorum.

Geri
Yukarı