MC5 Ban yenilen hesap tekrar bağlanabilir mi?

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oynadığım oyun Steam'den Modern Combat 5 Blocaut FPS benim arkadaşım hesabımda hile açmış ve hesap ban yemiş. Ama hileyi ben kullanmadım bu durumda ne yapabilirim? Bir de arkadaşlar hesap Facebook'a bağlıydı bu hesabı buradan silip yeni hesabımı aynı yere bağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oynadığım oyun Steam'den Modern Combat 5 Blocaut FPS benim arkadaşım hesabımda hile açmış ve hesap ban yemiş. Ama hileyi ben kullanmadım bu durumda ne yapabilirim? Bir de arkadaşlar hesap Facebook'a bağlıydı bu hesabı buradan silip yeni hesabımı aynı yere bağlayabilir miyim?
Hileyi sen kullanmasan bile sonuçta senin hesabın bu yapacak bir şey yok.

Online oyunlarda hesap paylaşımı yapmak zaten yasaktır. Bu sebeple banı tekrar açmazlar. Hesaba giremediğin sürecede facebook bağlantısını kaldıramazsın diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı